Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az enyém csinálja ezt?

Csak az enyém csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz de remélem érthető leszek.A párom vállalkozót játszik már több mint 2 éve.Ez abból áll hogy van a fővállalkozó aki kiadja a munkát a páromnak.A páromnak van 12 embere akiket 2 hetente kifizet.Napi bérbe vannak 7.500 egy nap.Na itt a lényeg az hogy bevállal egy 1 millás melót abból kifizeti az embereket és soha nem hoz haza 10.000 ezernél jol irtam tízezernél többet mert neki a másik munkához anyagot kell venni holnap előleget kell adni egyik munkásnak, harmadnap még nem kapta meg a főnök az utalást blablabla.tegnap volt nála 80.000 azt mondta ennyi marad tisztán este megyünk az auchanba mert se pelenka a gyerekeknek a hűtő meg kong.Haza jön kérdezem megyünk akkor?Nem mert anyagot kellett venni gipszkartont 7 ezer forintja maradt.Esküszöm a sírás kerülget nem hiszem el hogy ennyi elmegy már arra gondolok hogy van egy kurv@ja és arra költi.És ez így megy ha kaja van véve az a gyesből van 200.000 elmaradás van a lakáson.És ha mondom azt hogy ha 100000-et költ ő saját pénzből anyagra mikor kapja vissza mindig azt mondja ha végeztek a melóval.De mire arra sor kerül megint ott vagyunk hogy a munkásokat kell kifizetni meg megint az anyagba kell invesztálni.
2011. jan. 23. 09:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

19 éves lány vagyok, fiatal még, nem tudok normális választ adni, de én elhagynám. Azt írod, hogy biztos k_rvája van, hogy tudsz így mellette élni? Egyébként is, Tőletek sajnálja a pénzt? Meg a gyerektől? Azt elvárja, hogy meleg kaja legyen neki az asztalon, de arra nem gondol, hogy vásárolni is kell? Másnak meg tud adni? Úgy elküldeném..

Az én párom is foglalkozik ilyenekkel, jár igy dolgozni, szóval sokallom az anyagra a pénzt.

Nekem mindig ad a párom pénzt, mondom, hogy nem kérem, de adja, hogy legyen nálam. Idősebb tőlem, én nem dolgozom még.

2011. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem vagy túl rátermett, nézz utána a dolgoknak!. Először is a férjed a qrva. Egyrészt, mert ott van neki a pénz, titeket éheztet, míg másoknak meg a valagát nyalja. Undorító egy fajta. Bocs ezért. Te meg hagysz magadból hülyét csinálni. Pl. ha tényleg van egy nője a ribanc férjednek, akkor neked abban mi a jó, ha kihasználja a nőt is, de téged is (meleg kaja, tiszta ruha..stb.)? Mi a jó ebben? Azért mert megsajnál téged a szerencsétlen nyomorultat? Van neked tartásod?

A másik, honnan veszed, hogy nője van? Ha igen, akkor nem inkább a férjed ilyenkor a ribanc? Én biztos utánanéznék, hogy milyen ügyletei vannak!Nőügy, másnak adogatott pénzek!Nem lenne kegyelem!

2011. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vagy átvenném tőle a vállalkozás pénzügyeit vagy rendszeresen csak őt küldeném el vásárolni a te pénzed nélkül.

Amúgy írtad hogy a zsebében 70000-et találtál és elvettél belőle 10-et azt észrevette??? Mert ha nem akkor neki arról fogalma sincs mennyi pénzzel járkál és hova tűnik el 10-20 ezer. Az adót ilyesmit a vállalkozás és a munkások után fizeti rendesen???

2011. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!