Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miét akarja azt a pasim, hogy...

Miét akarja azt a pasim, hogy az ő "szekere" fusson, az enyém meg nem?

Figyelt kérdés

Büszke magára amit elért, meg hogy mindig meg tud venni mindent amit akar, csak rövid idő kérdése, és mindig eléri a céljait.

Ha nekem lenne lehetőségem dolgozni, nem segít abban, hogy megkaphassam a munkát. Ha anyagi segítségre volna szükségem, ami visszafizetnék, nem ad, mondván, hogy most ő valamire gyűjt, és nem tud nélkülözni kitudja hány hónapra 80 ezret. Ezért eladtam az aranynyakláncomat. Egy nap 20 szor bemegy a városba kocsival, de ha elém kellene bejönni, hogy 1 órával érjek haza hamarabb, és ne kelljen hazáig sétálnom 25 percet, akkor olyanokat mond, hogy én mindig terhet akasztok a nyakába, ne menjen már 21szer is be a városba. Úgy vettem észre, hogy semmiben nincs a segítségemre. Hogy tud ő igy szeretni engem, miközben tojik a fejemre? Miért nem szeretné, hogy én is elérjem a céljaimat? Ha van pénzem, folyton be akarja osztani nekem, hogy mire költhetek és mire nem. 4.5 éve vagyunk együtt, de nem élünk még együtt.


2011. nov. 19. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
még most szabadulj meg tőle. A kérdésedre a válasz az hogy nem szeret. Aki szeret valakit nem ilyen.
2011. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
én nem tudnék együtt lenni egy ilyen smucig alakkal. és nem kell letámadni hogy biztos csak a pénzre hajtok, mert ez nem így van. de gondolj bele, hosszútávon mi lesz? össszeházasodtok, és forintra felosztjátok a kiadásokat? ő 3 szelet rántott húst ehet, te meg 1et, mert kevesebbet raksz a kasszába? gyereket nevelni egy ilyen emberrel meg aztán kész rémálom lehet. meg eleve nem csak a pénzről van szó, hanem alapvető, hogy figyelünk a másikra. ő meg letojja a fejed. én kidobnám a helyedbe, bocs
2011. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez a pasi csak magát szereti, téged nem, hagyd ott a fenébe! Önző fráter, az ilyen sosem lesz társad, segítő partnered, neki csak arra kell a nő, hogy kielégítse a szexuális igényeit és főzzön rá.
2011. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

Nem értelek. Te most annak örülnél ha pénzelne téged?

Nem éltek együtt, ennek ellenére nem vagy rest hogy kölcsönkérj tőle és ha nem ad akkor ő a rossz?

Miért kéne segítenie abban, hogy munkát találj? Egyedül képtelen vagy rá?

Nem tudom, de nekem a soraidból az jön le hogy veled van a baj, és nem pedig a pasiddal.

Különben is, ha nem tetszik ez a helyzet és a pasid hozzá állása a dolgokhoz... akkor szakíts vele. Keress olyat aki támogatni, istápolni fog.

Nem kényszer a tortaevés!

2011. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tekike99 ***** válasza:
66%
kukába való pasi
2011. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Amikor anyagilag jobban álltam, kölcsönadtam neki 1.5 évre, de ez már nagyon rég volt, a kapcsolatunk elején. Egyáltalán nem igyekezett visszaadni, pedig már szükségem lett volna rá. Most meg kb fél éve, nekem lett volna szükségem anyagi segítségre, de nem adott, pedig nem kevés megtakarítása van.

A munkát magamnak intéztem, de mivel nincs jogsim, őt kértem meg, hogy vigyen el egy másik városba a munkával kapcsolatban. Természetesen "nem ért rá" aztán meg kiakadt, hogy miért mással vitettem el magam? Most meg beosztaná nekem azt a pénzt, amit abból a munkából kapok, hogy mit vehetek belőle, mint nem.

2011. nov. 19. 11:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi rajtad uralkodni akar mikor be akarja osztani a pénzed. Önző amikor csak akkor érzi jól magát, ha az ő szekere fut és gondolom azt élvezi, ha Ő az akitől kölcsön lehet kérni, a férfi nagy betűkkel, akinek hatalma van. Nem megy eléd a munkahelyre, legalább időnként, tehát nem vágyik arra hogy többet legyen veled, nem szeret, illetve csak magát szereti. Neked társ kell, aki támogat, szóval, tettekkel, aki lelkileg emel amikor el vagy keseredve... Kicsit kuszán írtam, bocs.
2011. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Miért vagy még vele?

Szerinted szeret téged, ha így viselkedik?

2011. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Raktd ki.
2011. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
egyrészről persze segítsen neked ahol tud ebben igazad van másrészről együttvagytok de nem éltek együtt nem vagytok házasok jártok és kész ne várd h eltartson ugorjon utánad bármikor fütyentesz. persze egyszeregyszer megtehetné. de ez egy olyan dolog h barátnőm nem várja el h ha jön hozzám kimenjek elé kocsival énmeg vagyok annyira nemistudomigazábolmi h azért ha a lehetőség adott elmenjek érte. de se nem követeli meg se nem várja el. temeg adjon költsön vigyen el szerezzen nekem munkát. segítsen elérni a célod?az a te célod érd el magad.
2011. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!