Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miét akarja azt a pasim, hogy...

Miét akarja azt a pasim, hogy az ő "szekere" fusson, az enyém meg nem?

Figyelt kérdés

Büszke magára amit elért, meg hogy mindig meg tud venni mindent amit akar, csak rövid idő kérdése, és mindig eléri a céljait.

Ha nekem lenne lehetőségem dolgozni, nem segít abban, hogy megkaphassam a munkát. Ha anyagi segítségre volna szükségem, ami visszafizetnék, nem ad, mondván, hogy most ő valamire gyűjt, és nem tud nélkülözni kitudja hány hónapra 80 ezret. Ezért eladtam az aranynyakláncomat. Egy nap 20 szor bemegy a városba kocsival, de ha elém kellene bejönni, hogy 1 órával érjek haza hamarabb, és ne kelljen hazáig sétálnom 25 percet, akkor olyanokat mond, hogy én mindig terhet akasztok a nyakába, ne menjen már 21szer is be a városba. Úgy vettem észre, hogy semmiben nincs a segítségemre. Hogy tud ő igy szeretni engem, miközben tojik a fejemre? Miért nem szeretné, hogy én is elérjem a céljaimat? Ha van pénzem, folyton be akarja osztani nekem, hogy mire költhetek és mire nem. 4.5 éve vagyunk együtt, de nem élünk még együtt.


2011. nov. 19. 11:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Ajaj, dobbants ebből a kapcsolatból.

Hű, az ilyen pasitól mentsen meg az ég.

2011. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
4,5 éve vagytok együtt?? Már bocs,de ez nagyon durva. Hogy tudsz ilyen emberrel lenni? Szerintem a pasid egyszerüen ennyire ostoba,és irigy. Minél előbb szabadulj meg tőle.
2011. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel két hónapja voltunk együtt, amikor pont aznap mentek a haverjaival külföldre, amikor én a szüleimhez. Átszervezte az egész brigád útját 150 km-es kerülővel, hogy útba essen a szülővárosom és ne vonatozzak. A plusz benzint meg ő fizette ki. Figyelmességből, én csak annyit kértem, hogy a Déli pu-nál tegyenek ki, ami amúgy is útba esett volna. Ehelyett küszöbig vitt.


Szüleim már akkor mondták, hogy ők innentől áldásukat adják ránk, mert rossz ember nem lehet, ha saját indíttatásból, kérés nélkül ilyet megtesz.

2011. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak hézagtöltő vagy neki,amig nem talál méltót.Sajnálom,és ez csak a kezdet,lealáz,kifacsar,elnyom,ellenőriz,irányít,majd jön a pofon és a többi is ha már nem teszed amit mond,és ha jön egy jobb úgy átlép rajtad,mint én a kutykakin.
2011. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Dobd őt minél hamarabb!

Jobb,hogy nem költöztetek össze.Ez a kapcsolat sehova se vezet.Csak játszópajtások vagytok,nem több.

2011. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!