Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az enyém csinálja ezt?

Csak az enyém csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz de remélem érthető leszek.A párom vállalkozót játszik már több mint 2 éve.Ez abból áll hogy van a fővállalkozó aki kiadja a munkát a páromnak.A páromnak van 12 embere akiket 2 hetente kifizet.Napi bérbe vannak 7.500 egy nap.Na itt a lényeg az hogy bevállal egy 1 millás melót abból kifizeti az embereket és soha nem hoz haza 10.000 ezernél jol irtam tízezernél többet mert neki a másik munkához anyagot kell venni holnap előleget kell adni egyik munkásnak, harmadnap még nem kapta meg a főnök az utalást blablabla.tegnap volt nála 80.000 azt mondta ennyi marad tisztán este megyünk az auchanba mert se pelenka a gyerekeknek a hűtő meg kong.Haza jön kérdezem megyünk akkor?Nem mert anyagot kellett venni gipszkartont 7 ezer forintja maradt.Esküszöm a sírás kerülget nem hiszem el hogy ennyi elmegy már arra gondolok hogy van egy kurv@ja és arra költi.És ez így megy ha kaja van véve az a gyesből van 200.000 elmaradás van a lakáson.És ha mondom azt hogy ha 100000-et költ ő saját pénzből anyagra mikor kapja vissza mindig azt mondja ha végeztek a melóval.De mire arra sor kerül megint ott vagyunk hogy a munkásokat kell kifizetni meg megint az anyagba kell invesztálni.
2011. jan. 23. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nemcsak a tied csinálja. Egy kisvállalkozásban szinte mindig a főnök a legszegényebb.
2011. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja és ez 2 éve megy rendszeresen.És még annyi hogy én nem turkálok a zsebébe de érdekes módon ahányszor a munkások kifizetése van rá 2-3 napra mindig jön egy sms neki egyik másik munkástól hogy kéne pénz mert nincs még kenyér se meg ilyenek magyarul nem is fizette ki őket.Akkor hova megy a lóvé?????
2011. jan. 23. 09:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Napi 10 ezret visz haza? Azért az 1 hónapban 200 ezer.

De egyébként meg el kellene gondolkodnia, hogy ha másoknak adja oda a saját megkeresett pénzét, akkor éhen fog halni a családja. Hát ha ez sem érdekli, akkor itt valami nagyon nem jó! :(

2011. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem naponta.Akkor nem szólnék egy szót se olyan 4-5 naponta de egy óvodás meg egy 6 hónapos mellett vajmi kevés .Sokkal jobban éltünk amikor még ő is csak kis mezei munkás volt mert 2 hetente haza hozta a 70-80 ezret és itthon volt hétvégén most se szombatunk se vasárnapunk együtt.
2011. jan. 23. 10:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Fú hát akkor sajnállak, de valahogy a tudtára kellene adni hogy ez így nem mehet tovább
2011. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hmm beszélni...Vele nem lehet azt mondja ne dumáljak ha egyszer nem tudok valamit.Ha kell valami szinte ugy kell kikönyörögni hogy ugyanmár hagy vegyem meg a gyesemből meg a családiból de neki telik 50.000 gitárra 40.000 telefonra meg erre meg arra mi meg a használt ruha üzletből öltözünk szó szerint.
2011. jan. 23. 10:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Soha nem tudom mennyi pénze van.Volt egy olyan eset hogy mondtam hogy ebéd befizetés van az oviba a felét adja legalább oda de azt mondta nincs pénze de ugyanaznap a barátja feleségének adott 15.000 ft-ot meg bevásárolt nescafet meg kaját hogy tudja feladni a férjének csomagba mert börtönbe van.Kurv@ jó mi????És amikor szóvá tettem én voltam a házsártos a köc.ög az irigy.Mert hogy a barátjának nagyobb szüksége van rá.Na akkor elgurult a gyógyszerem és belenyultam a zsebébe amikor aludt és ott volt 70.000 én meg kivettem 10.000 és másnap mentem vettem kaját meg ami kellett.Ja és ugy derült ki hogy adott pénzt a csajnak hogy csörgött a telója és nem volt bent hanem kint volt az udvaron és mivel ismerem a srácot felvettem és ő meg mondta hogy mondjam meg a páromnak hogy köszöni meg minden én meg hebegtem habogtam és utána felhivtam a feleségét és mondtam hogy nem avval van probléma hogy ad hanem az hogy a hátam mögött és kezd félre érthető lenni a dolog.Mert nekem meg napi ezrekből kell kaját főznöm amikor nincs itthon hozzá semmi.És nem ez volt az első eset.
2011. jan. 23. 11:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem értem hogyha van a zsebében 70 ezer forint miért nem tud legalább kajára adni a gyerekeinek. Szeret egyáltalán titeket?
2011. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A gyerekeket igen meg állítólag engem is de én érzem hogy engem nem és mondtam már azt is hogy miért nem megy el mert ez nem éllapot hogy rágjuk egymásról a húst de ő mindig avval érvel hogy fáradt meg minden azért ilyen és ilyen alkalmakkor amikor mondom neki akkor 1-2 napig normális.Ezt csak ugy hozzátenném ha van is kurv@ja biztos nem fogja a családját eldobni meg hát a kurv@ csak arra kell utána jön haza meleg kaja ,tiszta ruha ,tisztaság .Nem értem én az egészet esküszöm.
2011. jan. 23. 11:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert azt mondja kell anyagra de ki tudja nem e szállodába viszi a ribancát meg ebéd meg ilyenek.Mert nem hiszem el hogy egy lakásra kell napi 30.40.000-et költeni anyagra.
2011. jan. 23. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!