Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem szeretik ha a...

A szüleim nem szeretik ha a barátommal bezárkózunk hétvégenként a szobámba pár órára, mert szerintük ez illetlenség. Más szülő is ilyen?

Figyelt kérdés
Elsősorban szülők véleményére vagyok kíváncsi, hogy ők is bunkóságnak tartják-e, hogy a 20 éves lányuk bezárkózik a barátjával (akivel 2 éve van együtt) a saját szobájába, amikor mindenki otthon van? (nem hallatszik ki semmi amúgy) Itt most nem feltétlenül szexről van szó, azt halkan is le tudjuk rendezni, hanem arról h szeretünk összebújni az ágyban, és ilyenkor baromi idegesítő h kopogtatnak, meg be akarnak jönni. (csak max papucsért, nem is létfontosságú dolgokért, amiket simán lehet nélkülözni pár órára) Anyám szerint a lakás mindenkié, de nem igaz, h nem lehet megtisztelni a magánéletemet, apám meg úgy véli, ez nagy bunkóság bezárkózni. Gondolom a legtöbb családban nem így mennek ezek a dolgok, és a gyerek azt csinálhat amit akar a saját szobájában, nincs igazam?
2011. jan. 22. 21:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

Az én szuleim is jó fejek, be sem kell zárnom az ajtót, nem jonnek be, ha tudják, hogy itt a barátom.

Ha kell nekik valami, vagy felkiabálnak, vagy telefonálnak. Mivel az én szobám a nappalira a nyílik, ezért gyanítom, hogy néha kihallatszik ez-az, és szerintem nem akarnak elkapni minket in flagrante, vagy azt hiszik, hogy folyton az csináljuk...


Beszélj veluk errol, jogod van pár óra magánélethez.

2011. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

persze, ott az egész éjszaka, csak nem nekünk, mert csak havonta aludhat itt a barátom. most nem is arról van szó feltétlenül, hogy be akarnak jönni, hanem az zavarja őket, hogy be vagyunk zárkózva, be van sötétítve, és vmiért azt hiszik h lábujjhegyen kell mászkálni, pedig mondtam hogy nem. szóval a lényeg az, hogy ők ezt nagyon nagy illetlenségnek tartják, hogy amikor mindenki itthon van, mi bezárkózunk. nem tehetek róla, hogy nekünk is csak hétvégén van időnk így együtt lenni, amikor ugyebár ők is otthon vannak.

nem értem miért baj ha tegyük fel délután 2től este 9ig bent vagyunk, engem nem érdekelne, tudnám, hogy a gyerekem itthon van biztonságban, jól érzi magát, addig én is azt csinálok amit szeretnék. egyszer 7 órán keresztül bent voltunk (kivételesen) és másnap az egész család ezen károgott, anyám elkezdi, h az ilyen nem tesz jót egy kapcsolatnak. de akkor mi tesz jót, ha nem ez?

2011. jan. 22. 21:36
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Ki gondol arra, hogy mit művelhetnek egy szobában? Igen, tudom, hogy mikor a tesóm pasija feljön, és bemennek a szobájába, valószínűleg szexelnek, de közben nem gondolok arra, hogy úristen, ők szexelnek, hanem foglalkozom a saját dolgommal!
2011. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
az drága kishúgom meg be szokott kopogtatni h dobjam ki a papucsát amit bent hagyott. komolyan, a pofám leszakad ilyenkor.
2011. jan. 22. 21:39
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

Nekem saját szobám se volt...aztán a közös szobánkat a tesómmal zárni se lehetett így ha a párom nálunk volt anyukám egyfolytában nyüsletett be...

:(

2011. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

Hát nálunk ez úgy működött, hogy az ajtómhoz nem volt kulcs, már építkezéskor elveszett, és amikor egyedül vagy csak barátnőkkel vagyok a szobámba akkor sokszor bejönnek kopogás nélkül, de már az esetek 70%-ban sikerült őket rászoktatni a kopogásra.

De ha fiú volt nálam soha, de soha nem jöttek még be, tök természetes volt, hogy bezárkózunk!! Engem inkább az feszélyezett mindig is, hogy a szobám a nappalira, konyhára nyílik, és minden ki és be hallatszik, szóval pl. nyugodtan szexelni lehetetlen, mert pl. igen zavaró amikor pár méterre anyám apám öcsém izgul a meccsen és szidják dicsérik a játékosokat, behallatszik, ahogy kajálásnál lapátolnak, "kész a vacsi", nappali és konyha közötti beszélgetések, hogy holnap mi kell a boltból, és hasonló beszélgetések, nekem inkább ez a zavaró.

2011. jan. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem bunkóság amit a szüleid csinálnak.


Én 15 vagyok, barátom 18, mégse szóltak ilyenért, pedig majdnem egész délután bent vagyunk a szobámba...

Ha valami fontos, akkor megcsörgetnek telefonon, hogy menjünk ki...

2011. jan. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mind1, h vkinek a 15 éves lánya van bezárkózva, vagy a 20... o.O

Amúgy meg sztem a szüleidnek csak nehéz azt elviselni, h az ő lányuk bent van egy fiúval, aki bármit művelhet vele, és ezért mindenféle hülye kifogásokat gyártanak...

Én anyámtól kb. 2 hónapja már megkaptam azt is, h k*rva vagyok, mert a barátom vett nekem egy babydollt...

20/L

2011. jan. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

jó, mondjuk én még 15 évesen tanultam a szobámban általában, szóval ezért nem értem őket, h miért ilyen szigorúak, mert mindig is rendes gyerek voltam.

egyszerűen csak nem szeretik ha bent vagyunk ketten, és ez akkora egy baromság. elvileg ez az az én szobám, semmi közük hozzá, hogy én ott mit csinálok. ráadásul tényleg nem hallatszik ki semmi. az a baj sehogy se tudom őket meggyőzni, mert mindig csak azt kapom bármilyen érvre, hogy ez illetlenség amit csinálunk. eddig azt hittem jófejek, de amióta barátom lett (18 éves korom óta) azóta lettek prűdek, meg korlátoltak. azelőtt bármelyik bőmet felhozhattam, itt is aludhatott, stb, erre meg jött ez a nagy szigor. ha van valakinek valami ötlete hogy mégis mit tegyek, örülnék, ha elmondaná. (bár sztem már nincs remény) de tényleg olyan rossz hogy nem tartják tiszteletben a magánéletemet...


12.00 én is megkaptam már anyámtól h kurv@ vagyok, csak mert egyszer francia bugyiban meg pólóban fogadtam a barátomat, mert még készülődtem. meg apám is kiakadt h ez milyen illetlenség. pedig azelőtt ők nyáron mindig meztelenül mászkáltak a lakásban. de olyan sokat veszekedtem már emiatt velük, mert egyszerűen érzem h ez igazságtalanság.

2011. jan. 23. 13:28
 20/20 anonim ***** válasza:

szerencsére nekem is és páromnak is normális szüleink vannak...


kulcs nincs egyik ajtóhoz se,de soha egy rossz szót nem mondott még egyik se,hogy minek vagyunk benn,sőt,leendő anyósom szépen kikésziti nekem előre a póttakarót,pizsit,törölközőt (külön nekem szerzett be h legyen sajátom),és még a kaját is hozzám igazitja (nem birja a gyomrom a fűszeres kajákat)

Anyám meg annak örül ha elvonulunk,neki addigse azon kell törnie a fejét,hogy megint hol hagyott ott 2 szem port:D

2011. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!