Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ongyilkossag? Ez lenne a...

Ongyilkossag? Ez lenne a megoldas?

Figyelt kérdés
18 vagyok es nagyon ugy erzem, h nincs szukseg ram itthon. Minden vita csak miattam van, megprobalok mindent megtenni, de en sohasem leszek eleg jo a szuliemnek. A batyam nincs miert buszkenek lennie ram. En tenyleg mar mindent megtettem, most mit tegyek oljem meg magam, hogy boldogok lehessenek, anya azt mondta , hogy neki mar nincs nyugalma miattam, pedig nem is csinalok semmit rosszat, suliba megyek, hazajovok es tanulok, es megsem vagyok eleg jo nekekik. Kerem aki tud segitsen!
2011. jan. 21. 15:07
1 2 3
 11/23 Kozma Szandra válasza:
Lehet, hogy tényleg ez lenne a legkönnyebb megoldás, de nem a legjobb. Gondolj bele, szüleid mit éreznének ha megölnéd magad. Lehet, hogy nem mutatják ki, de biztos, hogy szeretnek. Szerintem próbálj meg valahogy beszélgetni a szüleiddel és megkérdezni tőlük mi veled a bajuk, és így legalább meg tudnád oldani a problémát. NEHOGY VALAMI HÜLYESÉGET CSINÁLJ!!!
2011. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Helyes, egy idiótával kevesebb. Milyen kérdés ez? Öld meg magad, persze, nyugodtan. Tippeket vársz?
2011. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én azt mondom neked, hogy :Pasizz be!!!!

Szexelj, szórakozz ja és ha nem vagyok elég helyes, kupáld ki magad valahogyan:-)))

26N

2011. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Menj egyetemre / főiskolára, és mutasd meg a szüleidnek, hogy igen is, lett belőled valaki!
2011. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam ilyeneket ennyi idős koromban. De már kétszer ennyi vagyok, jó hogy nem tettem meg. Van két gyerekem, barátom aki szeret. Durva dolog lenne, de én megmutatnám a helyedben a kérdésed a szüleidnek. Szerintem fogalmuk sincs hogy te így érzel, ők valószínűleg csak nevelni akarnak hogy minél okosabb ügyesebb felnőtt legyen belőled. Lehet hogy depressziós is vagy, orvoshoz kéne fordulnod. Beszélj arról a szüleidnek amit érzel. Ennyi esélyt adj nekik, mert ők nem nevelnek jól nem te vagy fölösleges a családban. Az öngyilkosság azért sem jó, mert nem tudod után ami jön. Hátha szarabb lesz az az állapot amibe kerülsz után, akkor megszívtad. Egy pszichológusnak jó lenne elmondanod amit érzel. Én drukkolok neked. És akik azt írják hogy nyugodtan nyírd ki magad, biztos hogy nem voltak még ilyen helyzetben azért beszélnek butaságokat, nézd el nekik. 36/nő
2011. jan. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

15:18 szívemből szóltál!

Biztos van valami az életben, amit nagyon szeretnél! Eljutni valahová, bármi. Ez lebegjen a szemed előtt és az, hogy senki és semmi nem tántoríthat el! Pontosan tudom, milyen érzés. Remélem, idővel tényleg úgy lesz, mint a sci-fi filmekben, hogy egy x főből álló bizottságnak kell engedélyeznie a gyerekvállalást, és csak az engedély birtokában lehet valakiből szülő! Én is "imádtam", hogy örökké püfölt az anyám, folyton lelki terror alatt tartott. És persze miért nem voltam határozott, mikor soha, semmiről nem lehetett véleményem. Nekem mondjuk a zene rengeteget segített! Nagy Feró/Beatrice, Pataky Attila/Edda, és hát az örök, aki a minden volt, és a minden marad: Paksi Endre/Ossian.

2011. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
NORMÁLIS VAGY?Azért eldobnod az életed mert két ember nem tud téged megbecsülni?Sz_arj rájuk magasról!Menj kollégiumba,egyetemre,ahol zavartalanul élhetsz.Keress barátokat,párt magadnak,mert ennyit nem ér!Sokkal több a te életed,minthogy két hülye miatt meghalj!
2011. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság is egy megoldás, de gondolj bele mennyi új élmény vár rád mg az életben! Mindig van lehetőség változtatni és ki tudja mikor történik valami új fordulat ami megváltoztatja az életed! Csak ennyit akartam. És mindezt tapasztalatból írtam.
2011. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nagyon csendben van a kérdező! Remélem él még.
2011. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel. Ha tovább akarsz tanulni, ha nem, olyan városokban, ahol egyetem, főiskola van, nagyon olcsón lehet szobához jutni, és a levelező tagozat + nappali munkát rengetegen bírják.

Ettől függetlenül valóban meg kellene próbálnod beszélni a szüleiddel. Sok sikert, kitartást!

2011. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!