Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért vagyok még...

Szerintetek miért vagyok még mindig féltékeny?

Figyelt kérdés
A férjemmel már lassan 4 hónapja külön vagyunk.Egy házban lakunk,Ő külön szobában alszik.Van egy nő ismerőse,akivel csak bírják egymást .Azt mondta nem akar most kapcsolatot vele .A nőnek van férje ,de nincsenek jóban és van 2 gyermeke is.Ezért nem akar a párom most még viszonyt.A baj az ,hogy én nagyon féltékeny vagyok a páromra pedig elengedtem mert érzem, hogy most nincs esély az újrakezdésre.De én nagyon szeretnék vele egy új kapcsolatot.A válópert én adtam be.Állítólag nem szeret már úgy mint régen.De ha elengedtem miért vagyok féltékeny még mindig?
2011. jan. 21. 11:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Az önérzeted sérti, és időre van szükséged. Ez emberi dolog.
2011. jan. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!