Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőm van? Akkor hogy is...

Szeretőm van? Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Egyedülálló nő vagyok, körülbelül 3éve lett vége egy tartós kapcsolatomnak.Nemrég megismertem egy férfit, akivel eltöltöttem egy csodás hétvégét, majd rá kis idővel még egyet.Persze beletartozott a szex is.Mit gondoltok erről?Hogyan lehet egy szexuális kapcsolatot fenntartani?
2011. jan. 20. 10:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nincsen semmi baj, csak nem tudom hogyan álljak hozzá, mert ugye ez nem kapcsolat, de mégis valami,ezért gondolkodom
2011. jan. 20. 14:23
 12/14 anonim ***** válasza:
Hm. Nem lehet, hogy túlagyalod? A tett halála az okoskodás. Viszont az okoskodás halála a tett! Tedd! :)
2011. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
haha, értem már, egy kicsit férfiként kell működni.köszönöm
2011. jan. 20. 14:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Először is nincs szeretőd hisz nem vagy párkapcsolatban.Ha neki sincsen kapcsolata rajtad kívül,akkor csak szexpartnerek vagytok.
2011. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!