Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretőm van? Akkor hogy is...

Szeretőm van? Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Egyedülálló nő vagyok, körülbelül 3éve lett vége egy tartós kapcsolatomnak.Nemrég megismertem egy férfit, akivel eltöltöttem egy csodás hétvégét, majd rá kis idővel még egyet.Persze beletartozott a szex is.Mit gondoltok erről?Hogyan lehet egy szexuális kapcsolatot fenntartani?
2011. jan. 20. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi is a konkrét probléma? Nem értem tisztán.


Szexen alapul a kapcsolat? Akkor szexelni kell sokat, úgy kell "fenntartani". Ha mindkét fél élvezi, érdekeltek a fenntartásában, akkor mitől szakadna meg? Mi hat ellene? Erről nem írtál semmit. Valami külső akadálya van, vagy benned okoz valami lelki problémát?

2011. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Végül is ezzel nincsen baj, nagyon ideális kapcsolat, ha mindketten ezt akarjátok.

Az angol ezt "booty call"-ként emlegeti, azaz olyan nő vagy, akit akkor hív fel a férfi, ha kötetlen szexre vágyik. Ez egy kölcsönös megállapodáson alapuló dolog, és teljesen rendben van addig, amíg az egyik fél többet nem akar. Akkor véget kell vetni neki.

2011. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
amíg egyikőtök sem érez többet, mint a másik, addig teljesen rendben van. de csak addig szabad csinálni, míg mindketten csak a szexet várjátok a kapcsolattól. amint bármelyikőtök többről kezd gondolkozni (persze, ha mindketten, akkor tárgytalan és happy end), akkor fel kell számolni a kapcsolatot.
2011. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem gondolom, hogy bármelyikünk is többet akarna, csak nem tudom , hogy közben hogy kéne viselkedni, hogy elvárja e hogy mondjuk én néha felhívjam, vagy csak ő és csak akkkor ha látni akar
2011. jan. 20. 12:07
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, hogy ő hívjon, de éreztesd vele, hogy nem fogsz ugrani azonnal, csak ha az időpont neked is megfelel.

Mivel azonban ez nem egy hagyományos kapcsolat, ezért te is hívhatod, ha épp szex kell. Attól függ, milyen gyakran igényled. Pont ez a jó ebben: nincsenek szabályok, bármi megtörténhet. Csak gyerek ne történjen.

2011. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Így már jobban értem a kérdést. Bár ez egyedi, a férfiak is igénylik a dicséretet, szeretgetést, a kapcsolat ápolását. (Férfi vagyok.) Legfeljebb nem vallják be, mert az olyan "izé". Szerintem nyugodtan hívd fel néha (hangsúlyosan "néha", nehogy azt érezze, hogy nyomulsz, vagy rá akarsz telepedni). Mai világban természetesen Te is kezdeményezhetsz, nem kell rá várnod, ha neki nem felel meg, majd azt mondja, most nem jó. Ezen nem kell kibukni, ha mindketten felnőtt emberek vagytok, viselkedhettek is úgy. Persze, csak ha tetszik. Arra is elismerem bárki jogát, ha negyven felett őrülten lobogó szerelembe akar esni, és úgy akar viselkedni, mint egy kisbaba. Szíve joga, ha a megfelelő partnert megtalálja hozzá. :D
2011. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nos az is motoszkál a fejembe, hogy mennyire lehet megbízni benne, hisz, ő egy idegen ember, tudniillik nem ismertem az úgymond kapcsolatunk előtt,ismerkedünk lassan, persze eleinte, sokat beszélgettünk, most már egyáltatlán, valószínű nincs igénye rá
2011. jan. 20. 12:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Voltaképpen a kapcsolat nem a beszélgetésről szól, hanem a szexről. A legtöbb booty callnál annyi szokott történni, hogy valamelyiküknél szeretkeznek, néha együtt alszanak, aztán mennek a maguk dolgára. Kevesen vannak, akik mellette beszélgetnek, barátkoznak is, pont a kapcsolat természete miatt: el kell kerülni, hogy a felek érzelmileg közelebb kerüljenek, mert az elrontja az alkalmi szexet.
2011. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezekszerint a mienk több mint a bootycall, mivel mi résztvettünk közös programokon is, mozi, étterem, tánc stb.és mindig együtt aludtunk
2011. jan. 20. 13:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi rossz két felnőtt ember aki jól érzi magát együtt az ágyban. Nem értem mi ezzel a baj.
2011. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!