Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Au-pair vagyok, és úgy érzem...

Au-pair vagyok, és úgy érzem túldolgoztatnak? Itt hagyjam őket?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok itt, megszerettem őket, jól kijövök a szülőkkel is és kislánnyal is. A fizetésem magas, befizettek nyelviskolába is. A bajom az, h sok aupair társammal ellentétben én napi 12 órát dolgozom(délelőtt házimunka, délután gyerekfelügyelet) és nagyon elfáraszt. Csak a hétvégém szabad. Beszéltem több aupairrel is és most lett számomra világos, h ez nem is normális. Amióta ezt tudom, még nehezebbnek érzem a munkám, és folyton lázadok magamban, h egy csicska lettem. Szerződésem nincs, de amikor kijöttem azt mondták, h csak 3 délelőtt kell majd dolgoznom, mégis annyi munkát kapok h nem fér bele. Félek h ha találnék is másik családot(ahol ennyi pénzért nem kell így robotolni) akkor sem járnék jól, mert ezeket meg azért már megszerettem...szerintetek?
2011. jan. 19. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyebkent is a magyar nyelvbe folyamatosan aramlanak be az idegen ( angol is ) szavak. A futball, a menedzser, sot a keksz is angol szo. Gondolom, h te is hasznalod oket. Ezek szerint mar te is elfelejtettel magyarul:-P
2011. jan. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk szolgáló vagy, hiszen erről szól a munka, de ez mellékes. Szerintem jobb ópernek(hogy a magyarosok se tiltakozzanak) lenni 12 órában egy takaros házban, mint szalagmunkásnak 12 órában egy gyárban intellektuálisan korlátozott emberek között.

Végül is kereshetnél közben másik családot, a hétvégén. De mi garantálja, hogy ott jobb lesz, vagy nem lesz idővel rosszabb? Én maradnék a helyedben, gondolom órabérben fizetnek, így még pluszt is kapsz.

2011. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!