Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj lenne, ha tartanám vele a...

Baj lenne, ha tartanám vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Párom szülei több mint 10 éve elváltak. Sem a párom, sem a testvére, sem az anyósom nem tartják a kapcsolatot a párom apjával.

Az egyik közösségi oldalon megtalált az "apósom" (a páromon keresztül) és elkezdett irogatni.

Kérdezősködött anyósomról, csak annyit írtam róla, hogy jól van. Megkért, hogy beszéljem rá a páromat, hogy felvegye vele a kapcsolatot.

A párom nem kíváncsi az apjára, sőt anyósom sem. Sógornőm állítólag szokott neki emaileket írni.


Ezek után baj lenne, ha én tartanám vele a kapcsolatot? Nyilván semmit nem írnék senkiről, az illető beleegyezése nélkül.

Én szeretném megismeri a párom édesapját.


2011. jan. 19. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy nem ártana, de nem gondolom azt, hogy ez használna a párkapcsolatodnak. Nyilván erről a párodat kellene megkérdezzed, hogy őt zavarja-e. Mivel neked gyakorlatice semmi közöd az apjához...

Én lehet nem lennék feldobva a párod helyébe az ötlettől

2011. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Miért? Ha olyan terveid vannak, hogy összehozd a pároddal, mint valami csöpögős brazil sorozatban, szerintem tegyél le róla. Tiszteletben kellene tartanod, hogy a párod nem kíváncsi rá, az ő rokona, nem a tiéd.
2011. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki a csaladban, (majdnem) nem tartja a kapcsolat , akkor Te miert akarod. O fog kerdezoskodni a tobbiekrol, hireket akar, Te nem akarod adni, hat akkor minek legyel vele kapcsolatban?Megismerheted, ha annyira akarod, de csak a csalad hozzajarulasaval, paroddal egyutt.
2011. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kéne említeni a párodnak,hogy megtalált a faterja.Csak hogy milyen reakciót vált ki belőle.

Egyébként meg biztos nyomós okuk van rá hogy nem beszélnek vele.Tudod mi az oka ennek?Beszélgettetek erről?

2011. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

A nagy kérdés az, hogy miért nem tartják vele a kapcsolatot.

Volt itt egy sztori korábban, hogy a kérdező férje nagyon haragudott az apjára, és sem ő sem a testvére sem az anyja nem tarotta a pasival a kapcsolatot. aztán apuka beteg lett, valahogy a nő erősködött, hogy menjenek el meglátogatni a kórházba, és ott a szomszéd bácsi, akivel beszélgettek elmesélt egy sztorit a falu k.vájáról, és mint ahogy összerakták, az a kedves anyuka volt, aki fűvel fával csalta apukát, aki egyszerűen lelépett, és anyuka utána elhitette fiaval hogy az apja a hibás...

Szóval ilyesmi is lehet.

2011. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én évekig hallgattam a páromtól és az anyjától hogy ilyen olyan az após. Aztán az após volt az első és utolsó a családjából aki segített a házunk felújításán. Kőműves, gyakorlatilag a roncs házból palotát csinált. Időközben kiderült milyen az anyós, és sokkal nagyobb gondok vannak vele, mint a mindennek elmondott apóssal. Gyakorlatilag párom családjában ő az egyetlen normális, és vele tartjuk csak a kapcsolatot.
2011. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért váltak el, mert a párom édesapja megcsalta a feleségét. És ez elég ok volt arra, hogy ne tartsák vele a kapcsolatot.
2011. jan. 22. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!