Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már azt, hogy az...

Érezted már azt, hogy az életed zsákutcába jutott? Nem láttál a helyzetből kiutat, depressziós lettél. Hogyan másztál ki ebből a mély "gödörből"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
sajnos pont ezt érzem
2011. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Éreztem.

Én szerencsés vagyok, mert nagyon jó barátaim vannak. Két barátnőm "összefogott ellenem", legalábbis akkor kicsit úgy éltem meg. Lemondták a programjaikat, szinte minden nap megjelentek nálam, és néhány órán keresztül folyamatosan szekáltak, hogy csináljam a dolgaimat. Meg persze meg is hallgattak.

Végül is az ő segítségükkel sikerült egyről a kettőre lépnem, amiért nagyon hálás vagyok.

2011. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én nem írok sokat. egy könyv.

angelisz irini: egymás kedvéért születtünk. megéri ;)

2011. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az élet ilyen, az embernek meg kell szenvedni mindazért amit elakar érni,és lehet,hogy nem mindig sikerülnek jól a dolgok,de a végén csak rajtunk áll,hogy hová jutunk.

Minden rossz elmúlik egyszer, és a megoldás arra, hogy hogy lépjünk át rajta? Gondoljuk át másképp a dolgokat.


Az a gond,hogy sokszor annyira a problémákra figyelünk, hogy észre sem vesszük, hogy mennyi boldog pillanat van az életünkben. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak élvezzük azt, hogy járhatunk, azt hogy leülhetünk a parkba, és hallgathassuk a madarakat, és gyönyörködjünk a tájban. Sajnos valakinek ez sem adatik meg, gondoljunk bele,hogy mi ezt megtehetjük, és annak milyen nehéz aki ezek nélkül éli le az életét. Nekünk itt az esélyünk rá, és mégsem tölt el minket boldogsággal???

Ha csak egy valaki is van, aki közel áll hozzánk becsüljük meg a szeretetét, mert feltétel nélkül szeret minket. És örüljünk neki!! Ha nincs ilyen járjunk nyitott szemmel, rengetegen élünk a világban miért pont mi ne találnák egy olyan barátot, akivel megoszthatjuk a gondjainkat??


Igazán tudom hogy milyen az amikor valaki depressziós, rettentő egy állapot,de hidd el van kiút...lehet hogy százszor kell próbálkozni,hogy kijuss,de igenis sikerülni fog!!! Csak pozitívan!!

2011. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most per pillanat én is ebben a gödörben vagyok. Ugyanabban a gödörben amiben eddig is voltam. Volt egy időszak, amikor sikerült kimásznom, de újra és újra visszaesek. Azt várom már mikor sikerül végleg kimásznom..
2011. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Igen ilyet szinte mindenki érzett már én is de csak azok tudnak kimászni a gödörből és talpra állni akik akarnak. Ha csak sajnáltassuk magunkat és a sebeinket nyalogatva várjuk a csodát akkor ott maradunk a gödör mélyén. Még csak 20 éves leszek de mindenért foggal körömmel meg kellett harcolnom.

Sokszor éreztem hogy nagyon nehéz de soha nem adtam fel. Most boldog vagyok olyan boldog amilyen talán sose voltam.

2011. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha az ember zsákutcába jut, hasznos az önvizsgálat, mit hol ronthattunk el. Sokszor a depresszió okozza ezt az érzetet, ami optikai csalódát okoz az embernek. Úgy tűnhet, mindenki ellene fordult. Az anyagi helyzetén az ember néha nagyon nehezen tud változtatni, keményen meg kell küzdeni érte, de törekedni kell rá, hogy ne egyedül, hanem társsal, barátokkal. Ha egy barát akkor pártol el az embertől, mikor rossz a helyzet, akkor az nem is volt barát, nem kár érte, de ezt általában tudjuk. A depressziót viszont nem túl szerencsés sokáig dédelgetni, mert elmélyülhet. A szakember jól jön ilyenkor. Háziorvostól is lehet beutalót kérni hozzá, hogy ne kerüljön pénzbe.
2011. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!