Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 év együttélés után elköltözi...

1 év együttélés után elköltözik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt és 1 éve együtt élünk. Elég stresszes vagyok és irányító típus,de próbálkozok hogy változtassak.Nos,a párom(?) megelégelte ezt az egész helyzetet és el akar költözni. De azt mondta mivel szeret(?) még,hogy kezdjük újra,a mindennapok hülyeségei nélkül,heti 2-3x találkozzunk és újra építsük fel...nekem nem megy,ha innen elköltözik,úgy érzem vége. Mit tennétek?

20/l


2011. jan. 19. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mentés=mentség
2011. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb,hogy a volt barátnőjével példálózik..hogy bezzeg ő. És azért,mert szerinte ez engem majd változásra serkent!!! Közben meg úgy,de gy felbosszant,miért kell a múlttal foglalkozni?
2011. jan. 19. 11:09
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, mint Te, azzal a különbséggel, hogy én 30 vagyok. Évekig éltem egyedül, és megszoktam, hogy mindent nekem kell csinálni (a csap szereléstől, a takarításon át, a tapétázásig mindent). És vessetek meg, de igenis zavart, hogy amikor ide költözött, mindenhol otthagyott poharakba, eldobott ruhákba, stb. bukkantam. És persze, hogy szóltam, hogy ha ő kel fel utoljára, legyen kedves beágyazni legalább maga után. Én sem akartam bunkó lenni, és próbáltam szépen szólni, de persze nem mindig sikerült. Folyton olyan volt, mintha kötözködtem volna - pedig nem akartam - , de ha nem szóltam volna, pakolhattam volna utána életem végéig. Másfél év után kérte, hogy költözzünk külön (ő vissza az anyukájához), de maradjunk egy pár, mert nagyon szeret, de nem akar így élni... Szépen közöltem vele, hogy egy pár attól egy pár, hogy közös a felelősség, az öröm, a bánat. És a takarítás is. Ha ő kihúzza magát a felelősség alól, és csak a szépet szeretné egy kapcsolatból, akkor lesz kedves mást keresni, mert ebben nem vagyok partner. Ennyiben maradtunk. Utána még hetekig hívogatott, hogy találkozzunk, de én akkor és ott már lezártam ezt a kapcsolatot.

Két éve élek együtt a jelenlegi párommal, aki egyenrangú partner, soha egy hangos szó nem volt köztünk: az elején tisztáztuk, hogy közös a lakás, a háztartás, a bánat, az öröm :)

2011. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!