Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl? Elköltözik...

Hogyan éljem túl? Elköltözik a legjobb barátnőm, mi lesz a barátságunk sorsa?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm holnap költözik, mindennap szinte együtt lógunk, de mostmár nem mert holnap megy pestre mert ott fog dolgozni, talán havonta fogom őt látni.

Nem tudom hogy fogom túlélni, nagyon fog hiányozni.

Hogyan viseljem el a hiányát.

Más barátom nem igazán van, ő pótolhatatlan.

Na és mi lesz ha megromlik a barátságunk a távolság miatt??


2011. jún. 1. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok, a legjobb barátnőm kb. 3hónapja költözött Pestre. Mi is állandóan együtt voltunk, szinte mindenhova együtt mentünk. Az elején nagyon rossz volt, hogy már nem tudom felhívni, hogy menjünk ide vagy oda, mert már 200km-re van tőlem. Szinte mindennap beszélünk msn-en, meg telefonon is gyakran meg amikor hazajön kb. 2-3 hetente, akkor találkozunk. Nekünk szerencsére nem romlott meg a barátságunk, gondolom ti is tudjátok tartani a kapcsolatot neten, és akkor nektek sem fog és csak annyi változik, hogy ritkábban látjátok egymást. Keress más barátnőket, vagy olyanokat, akikkel régebben jóban voltál, csak esetleg elhanyagoltad őket. 21/L
2011. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem ez annyira rossz mert én csak 1 emberrel tudok barát lenni, nem vagyok az a nagy társas baráti körös :/ és most nagyon egyedül érzem magam, na persze van olyan akivel (3ember) eltudok menni ide oda mert jó kapcsolatban vagyunk csak nem olyan mint vele
2011. jún. 1. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd... Nekem 2 barátnőm Pestre ment, 2 Kolozsvárra, egy Kaliforniába, egy meg Svájcba. Egyetlen barátnőm maradt itt. Sajnos ilyen az élet. Ha igaz barátság, akkor megmarad. Nekem az összessel megmaradt, pedig kb 4 éve mentek el, mikor befejeztük a gimit. Tartjuk a kapcsolatot neten, telefonon, nyáron, szülinapokkor hazajönnek, amelyik tud. Februárban épp úgy sikeredett, hogy mind itt voltak, fantasztikus napokat töltöttünk együtt. Ha havonta találkoztok az még nagyon jó, mi február óta nem találkoztunk, majd nyáron fugunk. Nehéz, de midnenki a saját életét kell szem előtt tartsa. Az igaz barátság nem szakad meg!
2011. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem függhetsz senkitől. Ilyen nincs, hogy nem tudsz lenni nélküle. Meg kell tanulnod a saját erődből élni. És tanulj meg barátkozni is szívből, anélkül, hogy csüggenél valakin.
2011. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőimmel még oviba jártunk együtt, aztán suliba, és azóta megvan a barátság. Ha erős, és tényleg igaz barátság, akkor meg tudjátok őrizni, nincs az a távolság, ami legyőzné. Persze ehhez mindkét részről kell akarat és tenni is kell. Mi is van, hogy 2-3 havonta talizunk csak, pár órára, de amúgy telefon, sms, mail, szóval az eszközök megvannak. Pedig mi nem lakunk egymástól annyira messze, mint előttem írták, de mégis nehéz. Higgyél benne, hogy ez nem akadály!Sok sikert kívánok nektek!
2011. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem romlik meg, csak halványul.

nekem is volt egy iszonyat jó barátnőm. szomszédok voltunk, kb együtt xartunk-együtt hugyoztunk feeling :DDD elköltöztem, mert már nagyon utáltam azt a környéket, ahol éltünk. neki sajnos olyanok a körülményei, hogy nem tud onnan eljönni. igaz, Bp-en belül élünk mindketten, kb fél órára egymástól, de így sem volt könnyű.


meg lehet oldani a dolgot sztem. hétvégente elmentek egymáshoz, szerveztek közös programot.

2011. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!