Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 év együttélés után elköltözi...

1 év együttélés után elköltözik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve vagyunk együtt és 1 éve együtt élünk. Elég stresszes vagyok és irányító típus,de próbálkozok hogy változtassak.Nos,a párom(?) megelégelte ezt az egész helyzetet és el akar költözni. De azt mondta mivel szeret(?) még,hogy kezdjük újra,a mindennapok hülyeségei nélkül,heti 2-3x találkozzunk és újra építsük fel...nekem nem megy,ha innen elköltözik,úgy érzem vége. Mit tennétek?

20/l


2011. jan. 19. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

semmit, mivel miattam költözik, mert irányító típus voltam.

szerintem kevés ember szereti ha irányítják..

21/F

2011. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha együtt nem megy, akkor talán jobb lesz külön. Szerintem felesleges felmelegíteni a kapcsolatot.
2011. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Gondolkozz el hogy egy normál családban ki viseli a nadrágot.

Bár egy olyan irányító típus mint te sosem változik meg. Akármilyen kedvességet adhat az ember a vér benned marad.


A megoldás:

Nyomtasd ki Hitler képét és mindig nézz rá. És kérdezd meg magadtól ,,ilyen akaroki lenni?" ha nem akkor változz



Ez nem vicc hidd el

A férfiak rossznéven veszik ha valaki irányító típus.


Vagyha ez nemjó neked akkor legyél lezbikus. Akkor lehetsz te a fiú

2011. jan. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Mindenki keres egy kompatibilisebb hardvert.Ő egy egyenrangút,te pedig egy papucsot.Ennyi.
2011. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A pasik nem szeretik ha irányitják őket...

Hagyd elmenni...

2011. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De én nem direkt csinálom! Csak eddigi élettapasztalatom alapján mindig mindent magamnak kellett elintéznem,megcsinálnom,nem volt kihez fordulnom..tőlem is ugyanígy elvárják hogy teljesítsek,a suliban,a munkában,a háztartásban - ha ezeken a helyeken helyt kell állnom,és véghezvinni mindent,nehéz változni.
2011. jan. 19. 10:48
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyenrangú lehetne,ha olykor olykor ő is segítene...
2011. jan. 19. 10:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem csak erről van szó,mert ha szeret ezért nem hagy el. Ezt meg lehetett volna beszélni! Üljetek le és beszéljétek át. Ha pedig menni akar akkor meg engedd. Szerintem szabadságra vágyik!
2011. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Olykor-olykor ő is segítene...


Na igen. Egy lusta pasas mellett csak irányítani lehet, ha ő nem veszi a fáradságot és magasról tesz mindenre. Ha együtt akartok maradni, akkor abba az irányba kell terelni a dolgokat, hogy legyen aktívabb és ne rád várjanak a problémák.

2011. jan. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amiket írtál a commentek közt, nem mentés arra, hogy folyton cseszegesd. Ezt elszúrtad, de majd tanulsz belőle és mással másképp lesz. (A más talán önként is segít - ez elvárható.)

Ennek ellenére azt javaslom, segíts neki csomagolni.

A kapcsolatnak van egy fejlődési íve, összeköltözés után szétköltözni visszalépés, nem előre. (Főleg, ha nincs semmi oka, pl. külföldi munkalehetőség, ilyesmi.)

Undorító, amit csinál a párod, duma ez az "építsük fel újra" c. dolog. 2-3-szor veled találkozik, mert ez is több, mint a semmi, fenntartja a látszatot, hogy akar téged, aztán közben 3-4-szer meg próbálkozik másik nővel. Ha nem jön össze neki, tárt karokkal fogadod, hisz felépítettétek újra (és még ő szab feltételeket), ha meg talál jobbat, téged dob, úgy, hogy közben végig csak hitegetett.

Én a helyedben ultimátumot adnék: ha elköltözik, vége. És ha elköltözik, segítenék levinni a csomagjait.

Fiatal vagy még egy ilyen önző tuskóhoz.

2011. jan. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!