Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb ha elköltö...

Szerintetek is jobb ha elköltözik?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyunk egyutt. Még nem költöztünk teljesen össze,( nem hoztam el a bútoromat meg ilyesmi) de itt vagyok nála mindig, haza a szüleimhez már csak együtt megyünk, stb. Ő az anyjával élt eddig. Az anyukája kitalálta, hogy ő elköltözik, hogy hagyjon minket kettesben. Ki is vett magának egy lakást, már több dolgát is elvitte, tegnap már itthon se aludt. Engem nagyon bánt a dolog, mert nagyon megszerettem, az este hiányzott is nagyon, meg az is rossz, hogy miattam hagyja el a kis megszokott helyét és költi a pénzét albérletre. De ő mindig győzköd, hogy így lesz a legjobb, a fiataloknak külön kell lenniük. Lehet, hogy örülnöm kéne inkább, hogy ilyen rendes anyósom van, meg hogy így szeret, de mégis nagyon szomorú vagyok, amiért elmegy. Tegnap egész este sírdogáltam.

Szerintetek is jobb így?


2011. ápr. 28. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy nektek kellett volna albérletbe menni, nem az anyósodnak.Ha ezt ti elnéztétek szó nélkül, hát...Így kell Neki, és biztosan nem mentem volna.
2011. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos vagy. És igen te látod az én értékrendem alapján jól a dolgokat. Hát én nem tudnék azzal a tudattal lakni, hogy a párom anyja miattam ment albérletbe. Győzd meg, hogy elfértek hárman, sőt jobb is stb.stb.
2011. ápr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az igazság az, hogy mi nem tudnánk albérletbe menni, mert én még sulizom, mellette ökénteskedek, csak keveset tudok diákmelózni, amiből nem sok pénz jön be. A barátomnak sincs nagy fizetése, az anyukája sokkal jobban keres, nem is igazán a pénzzel van gond, hanem, azzal hogy elmegy. Már mióta kitalálta ezt, azóta győzködom, hogy ne menjen, de már nem lehet visszacsinálni, vett egy csomó bútort meg mindent az új lakásba, ő már biztos, hogy nem jön vissza:(
2011. ápr. 28. 12:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg értelme se lenne, hogy mi elmenjünk albérletbe, mikor jól elférünk itt, nagy, szép lakás, jól kijöttünk, simán ellettünk volna itt mind a hárman. Meg nem is engedte volna, hogy mi költözzünk el.
2011. ápr. 28. 12:58
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon rendes az anyósod, le a kalappal előtte! Bár nem ide tartozik, de vannak ilyenek is: az én anyósom egy 3 szintes kertes, családi házban lakik teljesen egyedül, mi meg a férjemmel és a 4 éves kisfiúnkkal egy társasházban bérelünk egy kis lakást. A házat persze nem is tudja egymaga rendben tartani, a kertet is a férjem csinálja, de valahogy anyósnak eszébe sem jut, hogy esetleg cserélhetnénk, holott nagyon jó a viszonyunk, szeretjük egymást.
2011. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 13:29


Azért a három szintes házért ő küszködött, és lehet, hogy te se adnád oda a házad a gyerekednek amiben X évet leéltél.

2011. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem kizárt, hogy anyósjelölted új életet szeretne kezdeni egyedül, új körülmények között.


Tudja, hogy ti nem bírkóznátok a nehézségekkel (pl. albérlet fizetése) ezért hagyott benneteket a házban, mert tudja, hogy ott biztonságban vagytok.


Attól, hogy "átengedte" nektek még nem jelenti azt, hogy a tiétek is lett természetesen. Gondolom a barátod anyukája a tulajdonos és lehet, hogy a haszonélvezeti jog is az ő nevén van.


Úgyhogy ez semmiképp nem hivatalos dolog, inkább csak szívességet tett nektek.


Örülj neki, hogy ilyen rendes!


Sok boldogságot kívánok nektek! :)

2011. ápr. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy vagány nőről van szó, gondolom te is ezért kedvelted meg, aki most végre egyedül, a fia nélkül akar új életet kezdeni. Vmennyira miattatok is csinálta biztos, de szerintem már lehet rég saját életet akart kezdeni, és ez így most kapóra jött neki. Végre a kicsi fiacskája talált magának egy rendes barátnőt. Szerintem ne akard ráerőltetni, hogy visszaköltözzön, még így is találkozhattok eleget azért majd. Sok sikert az összeköltözéshez.
2011. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy azért költözött el a párod anyukája, mert végre itt a lehetőség, hogy új életet kezdjen. Más környezet, stb. nektek meg csak jó ez az egész. Lehet, én is megtenném hasonló helyzetben ezt.
2011. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!