Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Szüleim együtt élnek,viszont apa nagyon szigorú velem ő sehova se enged,semmit se enged meg!Anya viszont az ellekezője ő azt nézi,hogy nekem mi jó és próbál kedvemre járni..de nem nagyon sikerül neki mert "fél" apától.Mármint nem tettileg..!!A legjobb megoldás az lenne ha külön mennének anya úgyis mindig azt mondja h olyan jó lenne neki elmenni csak van közös adósságuk avgyis hitelük ami 3 év múlva fog lejárni..légyszi segítsetek h mi legyen a megoldás h nekem is jó legyen meg anyának is!!

16/L


2011. jan. 18. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ez legyen a legnagyobb bajod kölyök

különben meg szarok rá

2011. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg elfogadni vagy kössetek értelmes kompromisszumokat.


Apád egyszerüen félt. Ö is volt kamasz és tudja, hogy mit akartak a lányoktól vagy éppen miket tettek.

Próbálj meg kompromisszumokat kötni vele. Például vigyen el és hozzon, ha bulizni akarsz menni. Ez nem gáz, ha tud jó fej lenni a faterod.


Az Ö magatartását csak 3-4 év múlva fogod igazán megérteni, legalábbis remélem. Én sem értettem anyámat, amiért szigorú volt, de mostmár értem.

2011. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, a szüleid megnézik időnként a gépen, mit ügyködsz az interneten, és meglátják, miben mesterkedsz.

Nem tudom, mit fog hozzá szólni apád, ha ezt meglátja, de szerintem kösd fel a gatyádat.


Spec. én minden este, miután a gyerek lefeküdt, átnézem, milyen oldalakon kalandozott.


Ha nem tennék, mutasd meg ezt a pár sort apádnak. Majd fogja magát és csomagol, te meg maradsz anyáddal meg a jó nagy adóssággal, aztán lehet vigyorogni, milyen jó neked.

2011. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményeket!



biztos igazatok van de úgy gondolom (hogy 2 hónap híjján 16 vagyok) a barátaimmal elmehetnék egy házibuliba,vagy csak a városba sétálni..én már betegesnek találom apám szigorúságát erre kéne valamilyen megoldást találni.


a másik pedig az,hogy a suliba-ami nem könnyű de megállom a helyemet és "büszke" vagy csak mondjuk úgy örül apa a teljesítményemnek...van egy barátom akit el se emerek mondani mert nem tudom apa hogy viszonyulna hozzá se semmi nagyon rossz!!!

2011. jan. 20. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!