Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen tényleg így gondolkoztak...

Régen tényleg így gondolkoztak a nők?

Figyelt kérdés
Nagymamámtól hallottam, hogy a nő dolga tűrni, és kiszolgálni a férfit. Ő leélte az életét a nagypapám mellett, aki nagyon rossz ember volt.
2011. jan. 18. 16:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
58%
Ez a mai napig így van. A legtöbb nő nem is becsüli a pipogya, tétova férjet. Elhízik mellette, slampos lesz. Mert annak a pasinak így is jó.
2011. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
45%
Nemtudom hogy vagytok vele, de én szeretem, ha a férfi az úr a háznál. És most nem a verésre, elnyomásra gondolok,hanem az egyszerű domináns dologra.
2011. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
12%
Régi szép idők.... nem is volt ennyi válás sem idegbeteg nő sem olyan nő aki annyira igénytelen önmagára hogy tükörből fotózza magát pfff sem olyan akit 20 évesen már 35en megdugtak abból 2 40 év feletti.... igen sok ilyen lányka van.... régi szép idők....
2011. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
74%

előző:

Régen nem voltak szép idők...mi volt abban a jó hogy kapott egy nő egy zsákbamacska pasit és ha kiderült hogy egy agresszív uralkodó elmebeteg, még elválni sem lehetett tőle! Max. ha elvált a nő, max. prosti lehetett. Ez meg mire volt jó? Semmire. A nő nem volt szabad, rabszolga volt.

Most sem túl jó, a sok össze-vissza kefélő ribancpasik miatt, na meg a sok lusta pasi (bár az régen is volt) de annyiból jobb, hogy nem muszáj férjhez menni és gyereket szülni kényszerből, és nem kell tűrni egy idióta pasinak sem egy egész életen át. Attól függetlenül nem kell ma sem lefeküdni senkivel, ha nem akarsz. Max. leszbinek vagy aszexuálisnak titulálnak, de kit érdekel. A szexet a nő dönti el házasságon belül is, és hajadonként is.

Jobb a mostani világ, ha van az embernek egy megbízható, feleősségteljes párja, akiben megbízhat, nem uralkodik, erős jellem és segítőkész, családcentrikus. Kevés igazi férfi van, bár régen sem volt több, de most legalább meglehet szabadulni tőlük! És ez a lényeg, ezért jobb...

Az, hogy a mai lányok egy része mindenkivel lefekszik, az ő dolguk, én nem tenném, de nem azért mert félek a megbélyegzéstől, hanem mert nincs az ilyen jellegű szexkapcsolatra igényem.

2011. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
89%

"60 év múlva meg azt a kérdést fogják itt feltenni, hogy régen tényleg "elvették az asszonyok a férfiak tökeit"?

Ahány kor annyi idea, és családmodell. Nem összehasonlítható. Néha sok emancipunci is elveti a sulykot.


25N


Szerinted ez a válasz nem hasznos.


Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:05"



Szerintem te egy pasi vagy, vagy nem vagy komplett. Már bocs. A pasik tökeit kasztrálással lehet csak elvenni, de attól hogy kedves, alázatos és szelíd egy férfi, még nem hinném hogy mindjárt egy meghunyászkodó papucs lenne. Vannak arany középutak, ami mindkét félnek jó. Aki általánosságban a nőket nem tiszteli (lenézi) az keféljen inkább a szamarakkal, mert mellette soha sem lesz boldog egy nő sem.

2011. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Sajnos ma is ez van, akár sztárokról, akár civilekről olvas az ember. Különben az ilyen Damu Roland félék agglegények maradnának...

Sohasem tudom megérteni, hogy miért fogadják vissza a nők, az őket verő férfiakat, amikor nem nehéz elválni. Ha nincs gyerek miért megy vissza, ha meg van, akkor meg pont azért nem kéne visszamennie.

2011. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt sportszerű egy az egyben törölni a második 16.33-ast (max. 1-2 szót kellett volna moderálni) így, hogy a hímsoviniszták meg bent maradtak.

17.13

2011. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Mi volt a kimoderált válaszban?
2011. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyen emancipuncikkal az a baj hogy olyan dolgokat "csinálnak" amihez nem értenek. Sajnos a szerepek kezdenek megcserélődni pedig ez nem normális dolog.


A nő akkor is nő marad ha felső vezető egy cégnél pl.

Értem ezt az alatt hogy hol tud kimenni ha nem az elektromos kocsibeállón..(mellette volt a a sima kapu). :)


Hiába a diploma (nekem is van), hiába a "tudás". A nő az nő marad. És ez nem hímsovinizmus, ez a természet alapvető rendje hogy a hím az erősebb a nőstény a gyengébb.

2011. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Régen tudta a dolgát a nő is meg a férfi is
2022. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!