Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen hálátlan a testvérem?

Miért ilyen hálátlan a testvérem?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lenne mindent leírni...Ez már nem most kezdődött!Kiskorunkban jó testvérek voltunk,de ahogy telt-múlt az idő egyre rosszabb lett a kapcsolatunk!Most meg már gyűlöletté fajult ez az egész!(én érzek így)

Ha gondjai voltak mindig mellé álltam és segítettem neki ,akár anyagi,akár lelki gondokról legyen szó!Sokszor kihúztam őt(őket)a szarból!

Már évekkel ezelőtt lehetett ezt érezni,hogy egyszer betelik nálam a pohár!Akkor is nagyon megbántott!De úgy voltam vele,hogy csak a testvérem..De ami sok az sok!Mostmár elég!!

Rámtámadott a "kedves" párja,megfenyegetett!!A "drága" testvérem nem állt mellém!

Ezért írom,hogy mostmár elég!!!Eddig tartott a türelmem!

Egy hálátlan senkik!

Amerre megy csak a szarkeverés megy!Nem foglalkozik a gyerekeivel sem!De ez egy másik téma lenne...

Most ott tartok-tartunk,hogy nem beszélek velük!


Azért írok most ide,hogy hátha tudtok tanácsot adni,vagy esetleg van másnak is ilyen "kedves" testvére!


2011. jan. 17. 10:58
1 2
 11/13 Bretso ***** válasza:
Állj bosszút rajta, az jó érzés lesz. Egy-két tipp: [link]
2011. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11:34 vagyok. Hibásan írtam, így akartam: 11:11-nek adok igazat. Szóval egyetértek vele, és most méginkább, mikor a kedves kérdező így letámadta. Kedves kérdező, miért kérdezel, ha csak olyan válaszokat tudsz elviselni, amik szerint neked van igazad?
2011. jan. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Bocs...félre olvastam az első üzidet!De látom te sem tudsz olvasni!!Mivel nem én támadtam le őt ,hanem ő engem!!

A 2. ra reagálva..:Nem érdekel mit gondolsz!Nem az a bajom ha más az emberek gondolat menete,mint az enyém!Hanem ha bunkó és trágár!!(gusztustalan)Én nem bántottam őt sem,téged sem!Mi jogon írt ilyeneket!

Szóval..Megkérlek nyomatékosan titket,ha nem tudtok a témával kapcsolatban írni,akkor inkább ne is írjatok!

2011. jan. 18. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!