Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Milyen érzéseitek...

Szülők! Milyen érzéseitek voltak a gyermeketek első párkacsolatakor? Őrültetek, zavartó volt. Vagy?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt zavaró, mert egy nagyon helyes kislányt mutatott be a fiam. Mint később kiderült, a munkahelyi főnököm unokája volt. Mondjuk, nem azért szerettem, hanem azért, mert szép, intelligens, és tisztelettudó kislány volt. Majdnem 1 évig jártak a gyerekek. A fiam feleségét, pedig, aki 2 unokával ajándékozott meg, imádom. Soha egy rossz szavunk nem volt egymáshoz. Kölcsönösen szeretjük egymást.
2011. jan. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, az első kislány bemutatásakor 13 éves volt a fiam.
2011. jan. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy én is válaszolok, ugyan szülö vagyok de nekem még picike a lányom. Anyukám viszont tudom mit szólt az elsö páromnál. Én 13 éves voltam, a srác 19. Nagyon meglepödött, de egy rossz szava nem volt. Szerette a srácot, mert egy okos, intelligens, szeretetreméltó ember volt, aki tisztában volt a korommal és avval, hogy meddig mehetünk el. 1,5 évig voltunk együtt így szex nélkül is, ahogy középiskolába kerültem sajnos vége lett.

Nálam meg a fiútól fog függeni a reakcióm. Ha nem egy bunkó és tiszteli, szereti majd a lányomat, semmi ellenvetésem nem lesz.

Kedves Kérdezö! Te mit szóltál a gyermeked elsö párkapcsolatánál?

2011. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Finoman fogalmazva is meglepődtem, amikor a fiam bemutatta az első barátnőjét.A lány egy hatalmas "Sziasztok!!!" felkiáltással lépett be hozzánk, majd tüntetőleg elvonult a fiam szobájába, ahonnan csak másnap jött elő.Akkor tudtam csak megkérdezni, hogy hogy is hívják.

Nem szerettem, de ezt nem mondtam a fiamnak.Láttam a lányt másik fiúval csókolózni a városban, stb.Nem is tartott sokáig a szerelem, talán 2 hónapig.

2011. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa, főleg hogy én egyedül nevelem a gyermekeimet, és eddig nagyon együtt voltunk, mindenhová együtt mentünk, minden közös volt. Olyan "viszik a lány-fiút", lezárult egy kor, vége mindennek érzés, amit borzasztó nehéz feldolgozni. Főleg amikor látod hogy a barát-barátnő nem is tud, nem is akar semmit elfogadni az addigi életetekből. Ha rendes barátságos, akkor azért sokkal könnyebb, sőt a szakítás a szülőt is nagyon megviselheti. Volt akit sokáig sirattam.
2011. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Inkább azokra az érzésekre vagyok kiváncsi amik egy kapcsolat ténye és az ezzel járó változások miatt támadtak fel bennetek. pl.: "Büszke voltam rá, de féltettem", "Örűltem neki", "Nagyon idegesített amiért előszőr itt aludt"


Változottak az érzéseitek azóta ha újjabb barát/barátnő érkezik?


Volt aki örűlt amiért a gyermeke

2011. jan. 17. 12:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyasmiket szeretnék tudni, mint amit 09:49-es is írt.
2011. jan. 17. 12:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh, lemaradt: "Kedves Kérdezö! Te mit szóltál a gyermeked elsö párkapcsolatánál?" Nincsen gyerekem. Más okból tettem fel a kérdést.
2011. jan. 17. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!