Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált apukák nektek is rossz?

Elvált apukák nektek is rossz?

Figyelt kérdés
Minden 2. hétvégén nálam vannak a gyerekek.Vasárnap este mikor hazaviszem őket,nagyon rossz utána. Üres nélkülük a lakás.Hogy dolgozzázok fel ,hogy nem lehettek minden nap együtt?
2011. jan. 16. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A szívem szakad meg érted :(:( Mindig próbálok beszélni az ilyen kéthetes anyukák fejével, hogy engedjék többet az apjukhoz a gyerekeket :(

Neked nincs lehetőséged többször látni őket??

2011. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem a páromnak a gyermekei egyáltalán nem jöhetnek hozzánk, így elég keveset látja sajnos őket, mert ugye suliba vannak, hétköznap du-tán nem mindig tud átmenni, hétvégén meg valahogy sosincsenek otthon, az anyjuk mindig viszi őket valahova (azelött nem vitte őket).Látom páromon, meg hát mondja is hogy ez nagyon rossz neki.

Szóval tudom szar, de valahol örülj neki hogy legalább enyit veled lehetnek a gyerekek.

2011. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
17%
szia ha a feleséged mitt váltatok el akkor én is sajnállak.ha meg te vagy a ludas akkor meg szenvedly mert az én apám is egy ilyen pőcs megérdemli hogy szenvedlyen
2011. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs.Hétköznap nincs rám idejük suli-edzés-külön óra-stb.este érnek haza még lecét kell irni.Hétvége anyával köv hétvége apával.
2011. jan. 16. 19:29
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
és ha nálad írnák a leckét? :(
2011. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a parom az apuka es sajnos latom,hogy szenved. Amikor megtudta az ex,hogy van uj kapcsolata es hogy talalkoztam a kislannyal, azt mondta nem adja ugy neki oda,ha en ott vagyok es ha megszegi soha tobbet nem viheti el. Nem egyszeru, sajnos ezek a nok nem veszik eszre mennyi szomorusagot okoznak...:(
2011. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
malibu 22 nek! Nem az én hibámból mentünk szét! Jó apa voltam mindig és nekem szent a család!
2011. jan. 16. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mikor történt a válás? :(
2011. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egy elvált apuka gyereke vagyok,de azért remélem tudok segíteni.Mikor anyukámék elváltak,anyának voltegy új kapcsolata ezért apa hozzánk MÉG! a házba se jött be, kinnt várt a kocsiba amíg elkészülünk meg ilyenek,minden pénteken 6-ra jött értünk és vasárnap 5re mentüünk haza.Mikor mentünk haza nővérem és én is a sírás határát súroltuk ugyanis apának nem volt senkije rajtunk kívűl és mindig egyedül volt,KARÁCSONYKOR is.. mert ugyehozzánk nem jöhetett..akkor megkértük apát+anyát,hogy üljenek le beszélni mert nekünk meg apáának isnagyon rossz,az lett a vége,hogy két hetet anyánál töltünk és egy egész hetet apánál onnan járunk iskolába stb,bepakoljuk a ruháinkat bőröndbe .. mint egy táborba úgy megyünk és ha valamit otthon hagyunk apa érte megy tehát megvan mindenünk apánál is. Így mindenkinek jó.Nállatok ez nem lehetséges? Mondjuk mimár mikor elváltak nagyobbak voltunk 14,15 évesek.Tudom,milyen rossz neked.Mi isebben a cipőben jártunk.


Kitartást és sok boldogságot!

2011. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
másfél éve
2011. jan. 16. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!