Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem a...

Miért csinálja ezt velem a saját tesóm?

Figyelt kérdés

Ha megkostolom pl: a pörköltet akkor egyből egy nagy p*csáju disznó vagyok.

Utánna meg anyujék kérdezik hogy miért nem tudom elfogadni azt hogy jól nézek ki, testalkatilag. Igaz sokan mondják. De a tesóm lerombolja az össze önbizalmam. Ha kisminkelem magam akkor egy k*rva vagyok, ha eszek akkor egy nagy p*csáju disznó.


Utánna persze én legyek hálás hogy , hogy mennyi mindent kapok tőle. EZT?? ERRE LEGYEK HÁLÁS?????

még ha kollégiumba mennék sem lenne jó, mert hiányznának a szüleim. Szüleimet nagyon szeretem, de a tesómat már szinte egyátalán.


2011. jan. 16. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Irigy rád, féltékeny...
2011. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem törődni vele.Biztos tényleg nagyon csinos vagy,ő pedig valóban csak az irigyság miatt mond ilyeneket.Próbáld meg elengedni a füled mellett,amiket mond,vagy esetleg legközelebb szólj viszsa neki valamit,hátha észreveszi magát.
2011. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez az hogy vissza szóltam hogy Ő meg kieszi a hűtőt erre anyu meg velem kezd el orditani :S
2011. jan. 16. 11:58
 4/12 A kérdező kommentje:

Meg most is mondja hogy egy koszos cigány vagyok , meg hogy én ne merjem még egyszer azt mondani neki hogy kieste a hűtűt , mert leruhja a vesémet.

Én lány vagyok Ő fiú kor külömbség is van

2011. jan. 16. 12:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Lerúgja a vesédet?

De egy tapló:/

Én meg kimosnám szappannal a száját:S

Anyukádnak jól fel kéne pofozni.

Nem tudom hány éves, de egy hatalmas bunkó tuskó

2011. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni a szüleiddel,ha nem megy,próbáld meg levegőnek nézni.Tudom elég könnyű ezt mondani,de ezek szerint ha visszaoltod,akkorcsak még rosszabb lesz.
2011. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anyunak csak annyit mondd, hogy foggd be a pofád
2011. jan. 16. 12:30
 8/12 anonim válasza:
Szia !! Én is ilyesmi cipőbe járok és tudom egyáltalán nem könnyű megfeleni és elengedni a füled mellett ... Pórbáldmeg különböző szemszögből megközelíteni és máshogy kezelni a tesódat és a viselkedését! Ne hagyd magad vágj vissza ,főleg azért is hogy lássa te erős vagy, szólj anyudéknak hogy mi van és hátha jobb lesz... esetleg beszélgess el vele hogy mi a baja és mutasd meg hogy te lány vagy és ezért sem szabadna így beszélnije veled!!! :D Sok sikert!!
2011. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De sajos már volt olyan is hogy mikor olyan műsort néztünk hogy egy lányt nem illik nem szabad meg ütni.

Akkor is azt mondta hogy " hülyeség, egy lányt is ugyanúgy pofán lehet vágni, hadd tudja meg milyen az élet"

Nem lesz jó férj az biztos

2011. jan. 16. 12:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de ez anyukád hibája is. Így lett nevelve,hogy ezt a stílust megengedték neki ,most pedig nincs mit csinálni már.

De próbálj ne foglalkozni vele ha szól is ne szólj vissza, az biztos fogja zavarni!

Nem a szüleidet akartam ezzel bántani ne sértődj me,de így gondolomm amit írtam.

2011. jan. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!