Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen szemet velem a...

Miert ilyen szemet velem a sajat testverem?

Figyelt kérdés

Mar tobbszor megbantott, nem egy parkapcsolatomat tett tonkre vagy beleszolt es abbol nem lett jo vege. ha segitseg kell ram mindig szamithatott, eromon es idomon felul segitettem. A ferjemmel ezert sok vitank volt, mert ferjem mindig is mondta h kihasznal. nemreg talaltam meg egy emailjet amiben irta egy ismerosenek akivel talalkoztunk 'ha ismerned kozelebbrol nem mondand h aranyos'. miert kell mindenki elott lehurrogni meg egyebek> de arra bezzeg meg jo vagyok h pl elmulastotta befizetni a szalat en tegyem azt neki jova h ne a behajto kovetelje azt, meg ilyenek es este keson mikro mar gyerekfurdetes van meg egyebek...

miert kell ekkora parasztnak es halatlannak lenni? es amikor felhaborodom akkor meg anyam rakontrazz h en vagyok a szivtelen dog es h a tesomban mennyivel tobb szeretet van. holott a tesom nem is hajlando anyammal egy fedel alatt lakni.


2010. júl. 30. 17:17
 1/8 A kérdező kommentje:

meg annyit h szerettem volna h a csalad egy csalad legyen es h osszejarjunk es majd gyerekeink egyutt jatszanak. anyam es apam csaladja mindig szethuztak es jo lett volna tartozni vkikhez. de sajnos belefaradtam. h akarmilyen szivesseget teszek az termeszetes, elfogadott, es a hatam mogott megy az h ilyen meg olyan vagyok. akkor minek ker szivesseget tolem?

pl szulinapomon fel sem koszontott. tobbszor hivott h ez kell meg az, majd miutan anyunak megkifogasoltam es anyu szolt neki ja boldog szulinapot, de meg egy tabla csokit sem kaptam. pedig tavaj az ovebol nagy ovacio volt itt nalunk ugy h akkor volt kislanunki meg egy hetes sem!!!!mar unom azt ha kiteszem a lelkem is keves. es h 100 bor van lehuzva rolam es meg az is keves, es akkor anyamtol jon az erzelmi zsarolas mert egy szivtelen alak vagyok. azert ami sok az sok.

2010. júl. 30. 17:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt vagy így ahogy leírtad nem igaz,és te látsz valamit féler,vagy nem jól ítéled meg....vagy a testvéred meg az anyád azok a szívtelen dög emberek akik csak akkor boldogok ha a másiknak rosszat tehetnek,vannak ilyenek.asszem sociopatáknak hivják öket,de nem akarok hülyeséget mondani,lehet hogy nem.
2010. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a baj h nem csak en latom igy hanem a ferjem is. h anyunak mindig is a tesom a kedvence. pl ha csonga telefon anyam kepes az unokajat lerakni orditva otthagyva maganak h a tesomtol jovo telefonhivast fogadja. vagy tesom mindig gyerekfurdets alatt vagy etetes altatas alatt jon at. volt ra pelda h a ferjem kesoig dolgozott es a kiskadat en vittem ki teli vizzel mert nyu kiment tesommal beszelgetni vagy ey orara h nem halljam mit modnanak meg ilyenek. sokszor nem mondok el mindent a ferjemnek mert mar neki tele van a gatyaja a veluk.
2010. júl. 30. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:

megtaláltam azaz: szociopata


[link]

2010. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem egy parkapcsolatomat tett tonkre a tesom beszolasaival h en csak a penzre utazom, meg h egy utalatos sziveteln dog vagyok meg ilyenek. na most tudni kell rolam h mindig is kemenyen dolgoztam es amink van azert en es a ferjem megdolgozunk anyamtol semmit sem kaptam, amink van azt mi teretmtettuk elo. a paronak semmije sem volt mikor megismertem, a haz az enyem volt en hazassag elott vettem sajat erobol, megdolgozott kis keresetembol.
2010. júl. 30. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha te a családoddal,férjeddel gyermekeddel boldog vagy,keress rá megoldást hogy távol költözz,vagy távol tartd magad tölük.Hiába a testvéred meg az anyád,minek legyenek ha csak fájdalmat szomorúságot okoznak neked? Keresd olyan emberek társaságát akik boldoggá tesznek,ezeket a szociopatákat meg sz@rd le!
2010. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nagyon megmondanám az egész családnak keményen(!) akik "köcsögök", hogy mit gondolok róluk. Mondjuk én be nem engedném abba a házba Anyámékat ha ilyenek lennének amiért mi (vagy csak én magam) dolgoztunk meg! Maradjanak kinn míg rá nem érek vagy felejtsenek el!


Én Anyukám sem egy angyal sajnos ezt nem is várom el, de nem úgy nevelt ahogy kellet volna. Veréssel, fenyegetéssel, ha valami nem volt jó ordított,(nem mindennap) mint a sakál és mikor megmontam, hogy utálom neki állt feljebb! Ha valami nem tesztett nem ült le velem megbeszélni, türelmetlen volt. Ha eljön hozzánk a házba ami ugyan a páromé, nem engedem, hogy ott ordítozzon velem, szerncsére a párom is így gondolja, hogy az Ő házában békesség legyen! És egy jövendőbeli gyerekeimet se fogom engedni, ha valamit lever vagy tönkretesz elverje, kiabáljon vele (még nincs gyerekünk,de szerintem 10 év múltán sem fog változni).

Az már a Te lakásod, mikor velük éltél Édesanyádék lakásában akkor se tehettél azt amit akartál MOST ŐK NEM TESZIK AZT AMIT TE NEM AKARSZ!!!! Simán mondhatod, hogy nerm érsz rá, meg se kell indokolnod.

Édesapád? Nem tud segíteni? Nem írtál róla, hogy hol van.

2010. júl. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ugykodunk a tavol koltozesrol. Sajnos egyenlore nem megoldhato. anyam nalunk lakik mert a favorit tesom kozolte h o nem fog vele egy fedel alatt lakni. igy nalunk van. o vigyaz a kislanyra mikor dolgozom. de mar banom ezt is. tesomek meg nagyon ugyesen olyan 'tavol' koltoztek h anyam nem tud atsetalni mert ahhoz messze van, meg tomegkozlekedessel eleg maceras, de kocsival kb 10-15 perc, tehat egy ugrasra vagyunk ha kell vmi. lassan epitkezuk es remelem az megold mindent mert akkor tavol leszunk kellokeppen. es akkor kozelebb leszek a masik nagyihoz meg a munkahelyemhez, de mar gondolkodtam azon h inkabb akkor kilepek... es egoldom a gyerekfelugyeletet. csak az ami megy azt nem birom mar. anyam tamad h szivtelen vagyok, ferjem veszekszik h minek segitek en meg allok a ket tuz kozott. a kislanyomat meg nem szeretnem ebben a legkorben felnvelni. en tuti sosem fogok a gyermekem kozott kulonbseget tenni, ha lesz majd kisteso. erre nagyon ugyelni fogok. anyamnak vhol az faj h mi elertunk vmit, ugye van egy hazunk, most aj epitkezunk a telek mar megvan, a tesomek meg albiban vannak. de errol ok tehetnek. a lehetoseg ott van. azt viszont senki sem nezi h mi ezert amink van megdolgozunk ko kemenyen, mig ok ha van vmi kis megtakritas akkor rogton elverik. johogy lassan mar a fizum felet le ne adjam h akkor legyek jo testver???? nem is tudom nyam mit epzel ez mar reg nem a gyerekkor h osztozunk a jatekon, hanem a felnott kor ki ki elomteremti maganak es az van amit eloteremt. persze az ember segit de egy bizonyos korlatokig es a kihasznalasnak is van korlatja.

koszonom a valaszokat jol esik vmi is biztatas.

2010. júl. 31. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!