Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek róla?

Mi lenne a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok egy olyan anyáról, aki nem törődik azzal, hogy a 12 éves lánya még este tizenegykor is a net előtt szórakozik, pajzán szövegekkel gerjesztve sokkal idősebb pasikat?
2011. jan. 15. 23:25
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
47%
Örülj hogy nem lerészegedik valamelyik kocsmában hanem otthon ül.
2011. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
48%

nah ez mag a másik..ahhoz bezzeg nem kicsi hogy mosogasson... annyira de annyira jellemző...sztem "előbb tisztelj, és utána várj tiszteletet"

vagyis ha nem kezeled felnőttként, ne várd hogy aként viselkedjen..

2011. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Ismétlem, hogy 12 évesről van szó, úgyhogy a kocsma nem tudom, hogy kerül szóba, meg a felnőttként tisztelés...

Tisztelem mint gyereket, mert az. Általános iskolás!!! És féltem, mert a húgom. Nem azt mondom, hogy minden tinit ellenőrizni kéne, hisz van, aki nem ilyenre használja a netet, (persze az is egy dolog, hogy nem késő este kéne előtte ülnie) de amit ő csinál, az már kicsit fura.

2011. jan. 16. 00:27
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Amíg csak neten keresztül él át ilyeneket, addig nincs gond. Kamaszodik...

Az én egyik legvisszahúzódóbb, legcsendesebb barátnőm is mesélte, hogy 10-12 évesen rendszeresen csetszexelt.

2011. jan. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én húgom csinálna ilyet (köztünk is tíz év van,csak én most vagyok 15). Szóval ha 22 éves koromban rajta kapnám,hogy idegen,nála jóval idősebb pasikkal folytat pajzán beszélgetéseket... nagyon mérges lennék rá,de persze csendesen. Először beszélnék vele,hogy azért mégis mennyi a sok pedofil állat az interneten és ha ennek ellenére sem hagyja abba letiltanám az interneten az olyan oldalakat ahol lehet chatelni és az msn-t is jól eldugnám. Ha ez sem hat,szólok anyámnak,hogy mégis mit csinál a húgi... habár nem hiszem,hogy túl sokat lehet úgy tenni ez ellen,hogy az illető nem akarja befejezni beszélgetéseit.
2011. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
60%

"Tisztelem mint gyereket, mert az."

látom nem sikerült értelmezned amit írni akartam...de nem firtatom, nem lenne sok értelme, csak anyi hogy olvasd el mégegyszer lassabban...

ha úgy gondolod igazad van amúgy minek kérsz véleményt?

2011. jan. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Átolvastam, látom, Te is álmos vagy :)

Én tisztelem, amennyire csak tudom, de ez fordítva is igaz. Példa:Ha elég idős a sexchat-re, akkor már el is mosogathat.

A kérdésem anyámról szólt, nem arról, hogy én hogy aggódom a testvéremért.

Neked vannak gyermekeid? Nekem a hugi kicsit olyan, mint, mintha a sajátom lenne, sokat voltam vele, pelenkáztam, tanultam vele, és szerintem ha ilyen dolgokban, mint a net éjjel, felnőttként szeretné, hogy kezeljék, akkor más helyzetekben is lehetne néha felnőttes.

2011. jan. 16. 00:53
 28/42 anonim ***** válasza:
60%
lol...de nem rajtad múlott hogy elég idős a chat-sexre, hanem az anyja engedte...viszont mosogatni te küldenéd...amúgy mind1 nem kötekedni akarok...csak ezt kissé igazságtalannak éreztem..
2011. jan. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

:D

Nem veszem kötekedésnek. A mosogatást egy válaszadó említette, én meg felhasználtam példaképp, nem küldöm én sehová, csak aggódom érte :(

2011. jan. 16. 01:16
 30/42 anonim ***** válasza:
54%
Inkább menjetek aludni.
2011. jan. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!