Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek róla?

Mi lenne a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok egy olyan anyáról, aki nem törődik azzal, hogy a 12 éves lánya még este tizenegykor is a net előtt szórakozik, pajzán szövegekkel gerjesztve sokkal idősebb pasikat?
2011. jan. 15. 23:25
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
51%
Hétvége van, nem gáz, hogy 12 évesen hagyja még netezni. Azt meg nem tudhatja, hogy mit csinál, így nem mondhatjuk, hogy nem törődik vele. Én sose ütném bele az orromat a lányom netezésébe.
2011. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
61%
erről nem az annya tehet.
2011. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Ha nem az anyja, akkor ki?
2011. jan. 15. 23:30
 4/42 anonim ***** válasza:
62%
Örüljön mindenki hogy 11 kor gép előtt van és nem az utcán kódorog mint a többi.
2011. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
12 évesen ha nem is ül mellette amíg msnezik vagy bármi, a minimum, h ránéz pár időnként. 18 éves koráig akármi történik vele, a szülő a felelős. nyilván az ellenőrizgetés valamilyen formája szükséges, pláne 12 évesen.
2011. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
64%

hát a lány "tehet" róla. Ne hogy már minden lépését figyeljék...Aztán csodálkoznak hogy 25 évesen még a nyakukon van...

és amíg csak neten keresztül csinálja addig nincs baj. Ezek a mai fiatalok. Nem hiszem hogy más nem csinált volna ilyet...amúgymeg....mindenki törődjön a saját életével!!

2011. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
11 órakor mit keresne egy 12 éves az utcán? Milyen szülő engedi ki? Annak még személyije sincs, ha a rendőr igazoltatná, akkor vihetné az őrsre, személyi híján...Aztán lehetne érte menni. Szerintem ez egy szülőnek sem hiányzik.
2011. jan. 15. 23:38
 8/42 A kérdező kommentje:

Mindenki törődjön a maga életével? Én igaz ezt nem fogom megfogadni, de te, aki írtad, élhetnél a tanácsoddal, és ha betartod, nem írsz senkinek :) gondolj csak bele...

ha írtál, már törődtél a kérdésemmel, ami az életem része.

2011. jan. 15. 23:40
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legszebb dolog, de milyen pajzán szövegekkel "gerjesztett" milyen idősebb pasikat a kislány?

Te meg kije vagy egyébként? Az apukája? Már csak hogy tudjuk, milyen viszonyban állsz ezzel a 12 éves kislánnyal, ami nem mindegy, ugye.

2011. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Te kije vagy ennek a 12 éves lánynak? Amúgy ha tud arról az anya,hogy miket írogat a lánya,akkor egy hihetetlenül felelőtlen nő. Ha viszont nem,csak hagyja a lányát netezni szombaton... szerintem az még elmegy. A ott már elrontott valamit,hogy 12 évesen pajzánkodik a neten.
2011. jan. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!