Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a véleményetek róla?

Mi lenne a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok egy olyan anyáról, aki nem törődik azzal, hogy a 12 éves lánya még este tizenegykor is a net előtt szórakozik, pajzán szövegekkel gerjesztve sokkal idősebb pasikat?
2011. jan. 15. 23:25
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
:D ez vicces.. egy időben szinte ugyan azt írtuk :D
2011. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Tesója, de nem szólhatok bele sajnos.
2011. jan. 15. 23:49
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? És mi az,hogy nem szólhatsz bele? Te csak segíteni akarsz neki,akármit is gondol a 12 éves agyával nem helyes,és ha te ezt tudod akkor tegyél valamit! Anyukátok tudja,hogy miket írdogál? Miért nem szólhatnál bele?
2011. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
*akármit is gondol a 12 éves agyával erről,ez nem helyes
2011. jan. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

23:49

Együtt laktok? Te hány éves vagy? Milyen a viszonyod a tesóddal? Nem tudsz rá hatni egy kicsit? Bocs a sok kérdésért! De hátha tudnál valamit változtatni a helyzeten. Nem?

2011. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Több mint 10 év van köztünk. Ha anyunak azt mondom, hogy nem helyes ilyenkor szabadon hagyni neki a netet, ilyen későn, megkapom, hogy sok a dolga, és hogy ne szóljak bele, tudja, mit csinál. Volt, hogy megláttam, mit csinál hugi(mögötte pakoltam) és nem hittem a szememnek. Akkor még nem szóltam, mert szólni nem tudtam a meglepetéstől, és félek, ha megint szólok, csak el leszek küldve, mint mindig. Megmutatni nem tudom anyunak, mert kód, meg stb... Ha meg odahívom, addigra hugi becsuk mindent a gépen, és tagad. Hiába tudom, van, hogy még cikiz is, hogy miket írt, anyu előtt nem tudom bizonyítani. Néha jól odavágnék neki, hogy szégyen amit csinál, de akkor anyu csap agyon, mert hozzá mertem nyúlni a "kicsihez". :(
2011. jan. 16. 00:01
 17/42 A kérdező kommentje:
Régen jobb volt vele a kapcsolatom, kicsiként elítélt minden rosszat, de mióta serdül, csak "az" érdekli. Ami nem is baj, mert szívesen beszélnék vele erről, tudnia kell, de nem 30as pasikkal olyan szövegeket írni, hogy milyen pózban akarja! Ehhez még kicsit fiatal, szerintem. Már egy ideje ilyen, hogy rájött, ő a kedvencke, és ki is használja.
2011. jan. 16. 00:04
 18/42 anonim ***** válasza:
43%
Mert faj ez Neked?latszik h csak azert csinalja h idegesitsen...
2011. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Azt el is éri, mert aggódom érte. Most már lassan megy aludni, én is azért maradtam fenn, hogy megtudjam, meddig lesz a gépnél. Csak én majd el alszom, úgy látszik, neki több az energiája. Meg persze az is rátesz a fittségére, hogy neki ma sem kellett, és holnap sem kell segíteni az ebédnél, mint nekem ennyi idősen. Nem tudom, azt mikor akarja majd megtanulni.
2011. jan. 16. 00:11
 20/42 anonim ***** válasza:
33%

én 20/L vagyok..de tudod, nekem bár engedték volna...

szar az ha az embernek elveszik a személyi szabadságát (ami megsugom nem kortól függ hogy van-e..ha jólselytem a személyi szabadság minden ember sajátja, nemtől kortól és fajtól és vallási nézetektől függetlenül...vagy talán tévedne az alkotmány?)


a lényeg az ha beszélni akar hadd beszéljen..talán rád rádszólnak és félóránként ellenőriznek csak mert pl baz*megolsz?

nekem pl bejöttek félóránként..és most nemkicsit van "üldözési mániám"XD ...nah ez se jobb...

2011. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!