Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyen belőle baj?...

Hogy ne legyen belőle baj? Fontos, lent!

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nyelc piercinget,már van egy ajak meg orr. Nem szeretném hogy lebukjak,mert anyuék nem engedik.:| Mit mondjak,mért nem beszélek? Mármint hogy ne bukjak le,hogy pösze vagyok. :S
2011. jan. 15. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Tallán egyszer hallgatni kéne a szüledire. Tényleg nem baxtatásból mondom, de ha 18 leszel, azt a hülyeséget veszed a pénzedből, amíg jól esik, de meg tudom anyádékat is érteni, hogy miért nem adnak erre neked pénzt. Jó igen persze, kiszeded ha nemtetszik és összeforr a helye... De inkább várj még vele 1-2 évet vagy amíg nem kell hozzá az ő engedélyük, aztán csináltathatod a saját pénzedből.
2011. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
*Talán
2011. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

valaki annyira felidegesített, hogy ráharaptál a nyelvedre és kicsit be van duzzadva..de tudod kezelni..és reméled hogy pár nap és máris rendbe jön.

Vagy: smaciztál egy sráccal és annyira belendültetek hogy ráharapott a nyelvedre..

:)

2011. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Miért akarod telerakni magad piercinggel? Attól nem leszel szebb. Pláne a nyelvpiercing. Meg tudom érteni anyudékat, hallgass rájuk, és hidd el, úgyis észre fogják venni. Hány éves vagy?
2011. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha már van kettő, akkor a harmadik már olyan mindegy :)
2011. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16. De az ajak pirszinget se engedték,csak megcsináltattam,nem szóltak érte. Az orrba csak apu nem engedte,és a vége felé már anyu se nagyon,szal..De van rá pénzem.
2011. jan. 16. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:
A zsebpénz se a te pénzed valójában kisgyerek... Olyan éretlen és ostoba a felfogásmódod 16 évesen, hogy az röhej...
2011. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!