Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok, mit...

Tanácstalan vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 5 éve vagyunk együtt a párommal, s van 2 kicsi gyerekünk. Az elmúlt év azzal telt, hogy én otthon voltam a gyerekekkel, ő meg munka után eljárt sörözni a haverokkal, egy héten 2-3szor, és mindig hajnalban jött haza. Én ugye várom, hogy mikor jön, de még csak nem is szól, hogy megint kimarad. Ilyenkor ugye nekem rosszul esett ez, ő meg nem szólt semmit, teltek el napok is (4-5) mire újra beszéltünk, mert ugye ő nem kezdeményezi ilyenkor a beszélgetést, már én nem bírom hogy elmegyünk egymás mellett. A karácsony is így telt, a tavalyival együtt. Állandóan ezen van a vita, a gyerekeknek hiányzik, ha megkérdezi a nagyobbik hogy hol van apa, akkor nem tudok mit mondani, s az a baj hogy már meg sem kérdezi....

Szóval állandóan ezen veszekedtünk,egyszer úgy voltam hogy elköltözöm, amire ő csak annyit mondott hogy úgysem tenném. Új év alkalmával megbeszéltük hogy újrakezdjük, tiszta lappal, erre tegnap megint megtörtént, s csak morog ha megemlítem neki. Most lett elegem, nem akarok már veszekedni, csak egyszerűen el akarok menni. De a gyerekek miatt nem könnyű. Ráadásul a munkám is nehezíti a dolgokat, mert 8-ra járok dolgozni, s este 8-ig tart kb, mikor hogy. Szóval ha mennék, akkor itt kellene hagynom a gyerekeket nála (anyósommal lakunk) egy ideig, mert a munkámat nem akarom feladni, mert olyan jól fizet, hogy 1-1,5 év múlva lakást tudok venni.

Nem tudom, mit csináljak, menjek, vagy maradjak és tűrjek tovább. Mert én már teljesen úgy érzem nem szeret, nem mutatja ki, nem úgy viselkedik, de ha rákérdezek felháborodva mondja hogy persze hogy szeret.

Tanácstalan vagyok..... :(


2011. jan. 15. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy év alatt szépen ki lehet szeretni a párodból szerintem, csak vigyázz a megtakarításaidra, hogy semmiképp se férhessen hozzá. Annyit talán kibírtok még, aztán elköltözhettek, bízva egy jobb jövőben.

Anyósod mit szól a dologhoz amúgy?

2011. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Anyósom is mindig mondja neki, hogy ez nem lesz jó így, ne menjen annyit, mert mint kiderült az ő apukája is így kezdte, és csúnya válás lett belőle. Egyszer mondta nekem hogy csináljak úgy mintha elköltöznék, hogy éjszakára alszunk valamelyik barátnőmnél, aztán nappal hazajövünk. De én nem akarok így játszani meg szerencsétlenkedni az az igazság.
2011. jan. 15. 15:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Inkább ne játssz valóban a saját életetekkel...

De minnél tovább maradtok együtt, annál valószínűbb, hogy a gyerekek is eltanulják ezt a viselkedésmódot, ahogy a párod is eltanulta az apjától. Bár már lehet, hogy késő.

2011. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyszer mondta nekem hogy csináljak úgy mintha elköltöznék, hogy éjszakára alszunk valamelyik barátnőmnél, aztán nappal hazajövünk.

Ez akkor ciki,ha segít csomagolni,vagy másnap közli,hogy minek jöttetek vissza?...

2011. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!