Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Miért csinálja...

Miért ilyen? Miért csinálja ezt a hisztit?

Figyelt kérdés

nyilván nem ez a legnagyobb probléma...de nemértem, és zavar.

18éves lány vagyok, karácsonyra kaptam porcelán körmöző készletet. Sokat gyakoroltam már vele...nem mondom hogy profin, de szépen dolgozom.

Anyám mondta h csináljam meg neki a körmét, imádok körmözni, elvállaltam. Na utána jött az, hogy ő nem ér rá el akarta halasztani minden nap.

Végül nem engedtem és mondtam hogy ma csináljuk meg mert ma nemkell tanulnom. Na leültünk...

Reszelem a körmét, elkezd szószerint hisztini hogy neki az fáj...

kérdezem milyen hosszú legyen, memutatja, megcsinálom neki olyanra és akkor kritizálja hogy ez szar meg minden...

megkérdezem milyen szinűt akar? mondja hogy lilát, mondom biztos? mondja hogy igen...na az se volt jó neki...

kérdezem milyen minta legyen,? monndja hogy rámbízza, kis szolid mintát raktam neki, erre mikor készvan és lefixálom akkor mondja hogy az neki nem tetszik.

és akárhol vagyunk mindenki mondja neki h szép, ma is mondta neki a mkönyvelőnél mind3 nő, ott irigykedtek rá.

anyám meg elkezd fikázni hogy "nem ez szar, nem ilyet akartam...nekem nem tetszik"

multkor manikűröztem a kezét mondja hogy ne reszeljem tovább a körmét mondom oké.

erre este elkezdi :"jaj nemigaz hogy nem tudtad lereszelni jobban"

szoval tegnap tök szép igányesre megcsináltam a körmét és tegnap óta ezt hallgatom hogy ő neki ez nemjó meg ilyet-meg ilyet akart volna.

És mondja hogy ez íves, mondom igen mert olyan a körmöd íve. De ő olyat akar mint az enyém. De mondom az én körmöm alakja más...

Már úgy unom, olyan szarul esik...neki sose tetszik semmi.

minek kell nyavajogni.?

ja és még aztmondja hogy azért engedi h megcsináljam mert könyörgök neki:O és nem akarja tovább hallgatni:O hogyne...


2011. jan. 14. 15:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

mondtam neki hogy engem ez zavar, ha nem tetszik neki szedje le, az se jó neki...

nem áll le, már elegem van belőle. semmise tetszik neki vagy mivan?o.O

2011. jan. 14. 15:22
 2/12 anonim válasza:
100%
sajnos valószínűleg ilyen a természete.:S ezzel nem tudsz mit kezdeni, maximum annyit hogy elmagyarázod neki, hogy ez neked nagyon roszul esik, főleg tőle. Hátha próbál javítani ezen a problémán
2011. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen undok:( Már bocsánat:(.

Menjen el műkörmöshöz, ha nem tetszik neki.

2011. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

pedig tök szivesen csinálom meg minden. tegnap is 1,5óráig csináltam neki.


mondom véletlenül belereszeltem a körömágyába és elkezdett orditani hogy egy állat vagyok... ottvolt sógornőm. Na mondom magamban, kösz,hogy haldokolsz a semmiért, ez se fog tőlem körmöt kérni...

2011. jan. 14. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Legközelebb add meg neki a legközelebbi szalon számát.

2011. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkabb Te csinald a kormet, minthogy szalonban. Onnan kiropitenek nagyon hamar.
2011. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

meg mondja hogy ezzel nemtud fogni és vastag...

hát kb fél centis lehet, a legrövidebb. és enyhén szögletes, ilyetszól akad mindenbe:O mondom miről beszélsz? körbevan reszelve. meg mondom hogy lenne vastag, ez még vékonynak is számit.

2011. jan. 14. 15:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hozza szokva a mukormokhoz, nem tudja milyennek kell lenniuk. Ne torodj vele. Ha megint megker, mond hogy utoljara nem tetszett neki, jobbat nem tudsz nyujtani.
2011. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jaj ne nyafogj mindegy mi van ne csináld meg neki bárhogy kéri, vagy ha nagyon kikönyörgi csináld meg neki extra rondára és mondd meg neki, hogy legközelebb csak akkor fogsz neki megint olyan körmöket csinálni, ha nem hisztizik de ha elölről kezdi menjen műkörmöst oszt viszlát:)
2011. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sok a neki:D amúgy szokott más lényegtelen dologban is kritizálni, mert ha igen akkor csak szimplán lenéz téged(mert valamit jobban csinálsz nála és kisebbségi komplexusa van)
2011. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!