Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el h megbukok...

Hogyan mondjam el h megbukok félévkor?

Figyelt kérdés
anyám elég heves természetű és gyorsan haragba jön :S félévkor bukok 3 tantárgyból :S csak az egyikről tud és már azért is leszedte a fejemet hát még ha megtudja a másik kettőt is. a tanáraim szemetek nem engednek javítani és azért kaptam csomó egyest mert "nem figyeltem" predig aránylag jó dogákat írtam. hogyan mondjam el anyámnak?
2011. jan. 13. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, de az enyém is ilyen, eddig 1 tantárgyból tudjuk hogy biztos bukás, de engem nem szidott le mert most beteg vagyok
2011. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

hát azért 3 bukással nem csak a tanárokat kéne hibáztatni.

de ha szorgalmas vagy simán kijavíthatod akár 4-esre is.

és félévkor nem lehet megbukni,ez csak egyes.

2011. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg figyelni az órán és fegyelmezetten viselkedni. a szorgalom sem árt. no és a tanulás.

elcsépeltnek tűnik, de igaz!

2011. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Elég gáz megbukni. Nagyon hülyének kell lenni.

Én kb napi 20 percet tanultam és azért 3-as mindig megvoltam mindenből.

Most meg már mérnök-informatikusnak tanulok, na ott esetleg megbukni egyetemen,főiskolán már esetleg annyira nem gáz, mert tényleg ki lehet fogni olyan tanárt aki nagyon g*ci.

2011. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Ez a sokadik kérdés, ki hogy adja be otthon, hogy több tantárgyból is bukott.

Ezt nem értem.

Értem én addig, hogy sikk hülyének lenni, bukni, egyeseket szerezni, és aki tanul, azt cikizik.

De komolyan azt hiszitek, hogy anyátok nincs tisztában azzal, ha eddig volt két kettesetek, egy hármas, meg hat egyes, akkor bukásra álltok?


Bocs, de hányszor hangzott el a félév folyamán, hogy tanulni kéne? Gondolom számtalanszor.

Hát lehet, hogy nem véletlenül.


Amennyiben a jegyeket is letagadtátok, és eldugtátok az ellenőrzőt, az se sokat javít a helyzeten, szülőin úgy is ki fog derülni.

Félévkor minden osztályban tartani ilyen értekezletet, akinek az anyja-apja nem megy el, az is tudni fog róla, mi volt, mert elmegy a szomszéd.

Én speciel e-mailben is meg szoktam kapni a tanárnőtől, mi volt szülőin, ha netán valaki nem volt, ne maradjon le semmiről, pedig falu és általános iskola első osztály. Nem egyetem.


Sebaj, majd maradtok otthon anyátok nyakán, és lesz belőletek pénztáros.

Legalább legyetek szépek, ha már okosak nem... :DDD

2011. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Azért szeretem az ilyen kérdéseket, mert sose a diák hülye, hanem a tanár.
2011. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom, anukád gürizik, mint a hülye, hogy mindened meglegyen, te meg így hálálod meg. Büszke lehetsz a teljesítményedre.
2011. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16%

én tavaly nem mondtam meg

átjavítottam kettesre és azt mutattam emg

2011. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Mond meg őszintén, mostmár késő kifogásokra...Ha nem mondod meg neki, akkor még nagyobb baj lesz. Ilyesmi nem maradhat titokban.De azt nem értem ebben az egészben, hogy nemfigyelés miatt !3! tantárgyból? Ez egy kicsit abszurd...
2011. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nahát
2011. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!