Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?

Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem is tudom,hogy hogy kezdjek neki...volt egy lány jártunk,de kiderült,hogy átvert,rá egy évre vagyis msot decemberben összejött a saját uncsimmal aki külföldön lakik msot volt itthon szabin nálam lakott és a szomszédszobába "izéltek" minden éjjel....ilyen karácsonyom volt...de a szüleim is elváltak...:( és már úgy érzem,hogy nem nagyon törödnek vlm...idén meg tavaly decemberben peches voltam..sok rossz történt vlm...úgy érzem,hogy már a barátaim sem a régiek....egyedül érzem magam de 2 éve mindenem megvolt...szeret,család,barátok bulik...bulik vannak msot is de nem olyan jók mint régen...nem tom mit csináljak...szinte semmi sem tudok koncentralni...asszem depis lettem...és pedig mindég éeltvidám voltam...talán ennyi ennel 100xor összetettebb az ügy de leegszerűsítettem... 17/f
2011. jan. 13. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltunk, mindenki. Nőssz fel. Ez ilyen :I
2011. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

keress magadnak egy határozott, némi munkával elérhető célt pl. egy nyári tábort, vagy egy egyetemet, mittom.

És koncentrálj arra, tegyél meg mindent, hogy elérd. El fogja venni az idődet, nem fogsz unatkozni, és előrébb jutsz vele. Ha új helyekre mész (akár külön tanfolyamokra az egyetem miatt, vagy dolgozni a nyári tábor miatt) új emberekkel fogsz megismerkedni. Ez mindig új esélyt teremt ismerkedésre, új barátokra, barátnőkre.

Én ezt tenném.

2011. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!