Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most öszintén apa az ilyen?

Most öszintén apa az ilyen?

Figyelt kérdés

egyedül nevelem a kicsi lányomat..

sajna a gyedem sokszor még játékra ruhára sem elég.. eddig apám hordott a közeli erdőböl nekünk fákat amivel fütöttünk..most közölte a tulaj hogy nem hordhatunk többet sajnos a kicsi apukájanemhogy pént ..még tudomást sem vesz rolunk nem is pénzt kértem tőle csak hogy hozasson fát..

feljelentem csak tudom hogy nem érek vele semmit nincs bejelentett munkája igy nem tudnak vele kezdeni semmit..


2011. jan. 13. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiatalok vagytok? Mert általába az apa akkor tér ki a felelősség elől. Amúgy szemét dolog, h "megcsinálni" megtudja de a felelősséget nem vállalja. Hány éves a kicsi? Nem tudtok önkormányzattól segítséget kérni?
2011. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyerektartást minden esetben kell fizetnie
2011. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

fizet havi 5000 ft ot..

25 éves---

2011. jan. 13. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy feljelentenéd, de nem ér semmit??Egy apának akkor is fizetnie kell, ha nincs munkahelye.Az állam fizet helyette és ő ledolgozza közmunkával, ha nem, akkor megy a sittre.Ne hagyd magad, a gyerek érdekében!
2011. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fizet havi 5000 ft ot ebből nem sokra futja..többet nem tud..ezt állitja
2011. jan. 13. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a bíróság megítéli, akkor a min.10E Ft!És senkit sem fog érdekelni, hogy nincs bejelentett állása, sőt semmilyen sincs.Felnőtt ember, menjen el dolgozni.Szerintem tedd meg a feljelentést, mármint azt nem is kell, mert valamannyit ad, de te a bíróságot kérd meg a gyt-t illetően.Ha meg annyiban hagyod, akkor az a te problémád lesz és sajnos a gyereké is.
2011. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!