Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti engednétek?

Szülők, ti engednétek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,nagyon jófej meg minden,most érettségizik,egy szórakozóhelyen láttam meg.Nagyon jól elvagyunk,kedveljük egymást meg minden,nem hozta még szóba a szexet.Kultúrált,normális,nem cigizik,nem nőcsábász,semmi! Most még haverkodunk. Engednétek hogy járjon a lányotokkal egy ilyen fiú? Még nem tartunk ott,csak kérdezem.:)

16L


2011. jan. 12. 17:33
 1/9 tetris ***** válasza:
100%
Egy ilyen tökéletes fiúban ugyan mi kivetnivalót is találhatnánk?
2011. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, akkor igen. Én 17 évesen ismertem meg a párom, most 2 kisfiunk is van már.
2011. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tetris: beszarok rajtad :DDDDDD
2011. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát persze .
2011. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én akkor is engedném, ha nem lenne ennyire "tökéletes". Egyrészt a tiltás nem ér semmit, sőt, másrészt a saját hibájából tanuljon az ember lánya. Természetesen ha veszélyes lenne a srác, azért közbeszólnék.
2011. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia !! Én úgygondolom hogy ha tetszenek egymásnak akkor petsze miért is ne legyenek együtt !! Örtülj te is a lányod boldogságának !! :D
2011. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mért ne? De így, hogy csak a jó tulajdonságait írtad le, ezek alapján mindenki ezt fogja mondani. Mi az érem másik oldala?
2011. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem úgy érted ahhoz mit fognak szólni, hogy egyáltalán járj valakivel? Ezen minden szülőnek át kell esnie egyszer, van aki könnyebben van aki nehezebben vészeli át.
2011. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rickooo válasza:
Mindenképpen engedném, mert a szülői tiltással csak azt érném el, hogy úgyis titokban megtenné. Viszont mindig hangsúlyoznám azt, hogy védekezzenek.
2011. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!