Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már idegileg ki vok! Nem...

Már idegileg ki vok! Nem bírom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lécci olvassátok végig!


Pár napja azon gondolkodom h hogyan haljak meg, és ezt most komolyan vettem. Kb másfél hónapja megvertem egy gyereket mert folyton beszólogatott, majd rám küldött egy csomó embert h cikizzenek, kiidegeljenek, és még a verés is bele mondható. Emiatt már az osztálytársakkal sem vok jóba, és azzal se aki a legjobb haverom "volt" az osztályba. Pedig nem vok olyanfajta aki visszahúzódó de olyan se h nagymenő! Már azt is mondták h teljesen depressziós leszek még. De ma délután összefutottam a falubeli haverokkal és akkor jöttem rá h lehet még is van valami értelme az életemnek. De a sulibeli emberek nem olyanok mint tavaly, tavaly nagyon jó volt, most már csak be megyek d.u meg jövök és közben felhúznak, már bemenni sincs kedvem, egy napot alig élek túl és még van a suliból fél év!!. Nem tudom h mit tegyek mert szívesebben megölném magam, meg lenne oldva minden, pedig nagy álmaim is voltak 4 éven keresztül amit a legjobban szeretek.


2011. jan. 11. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kis 6.-os kiscsaj voltam, és szerelmes volt belém egyik osztálytársam, és összejöttünk egy bulin, én meg egyből rájöttem, hogy nem szeretem, és otthagytam. Na azt ne tudd, meg, az egész osztály vagy egy évig szekált, órán égettek, beszóltak, aztán röhögött az egész osztály....hazafelé fiúk kísértek, és dobáltak kaviccsal, meg télen hógolyóval, én meg bőgtem, stb....ráadásul pont akkor volt, amikor a két 6-os osztályt (A és B), össze kellett vonni, mert kevesen voltunk, én meg reménytelenül szerelmes is voltam, épp elvesztettem én is a legjobb barátnőmet...otthon sem volt rózsás a helyzet, anyám és nevelőapám nem jöttek ki....aztán egy idő után pikk-pakk, helyrejött minden.

Sokat sírtam, de eszembe nem jutott az öngyilkosság, inkább félek a haláltól, a semmitől, semmilyen élethelyzet nem lehet rosszabb annál, hogy nem vagy többé...



Ez meg főleg, acélozd meg a szíved, és próbálj meg ...próbálkozni náluk, nem túl nyomulósan a béküléssel, tudnak az emberek kegyetlenek lenni, de a legtöbbjük ennyire nem.

2011. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!