Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már idegileg ki vok! Nem...

Már idegileg ki vok! Nem bírom! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lécci olvassátok végig!


Pár napja azon gondolkodom h hogyan haljak meg, és ezt most komolyan vettem. Kb másfél hónapja megvertem egy gyereket mert folyton beszólogatott, majd rám küldött egy csomó embert h cikizzenek, kiidegeljenek, és még a verés is bele mondható. Emiatt már az osztálytársakkal sem vok jóba, és azzal se aki a legjobb haverom "volt" az osztályba. Pedig nem vok olyanfajta aki visszahúzódó de olyan se h nagymenő! Már azt is mondták h teljesen depressziós leszek még. De ma délután összefutottam a falubeli haverokkal és akkor jöttem rá h lehet még is van valami értelme az életemnek. De a sulibeli emberek nem olyanok mint tavaly, tavaly nagyon jó volt, most már csak be megyek d.u meg jövök és közben felhúznak, már bemenni sincs kedvem, egy napot alig élek túl és még van a suliból fél év!!. Nem tudom h mit tegyek mert szívesebben megölném magam, meg lenne oldva minden, pedig nagy álmaim is voltak 4 éven keresztül amit a legjobban szeretek.


2011. jan. 11. 20:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17/F
2011. jan. 11. 20:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Just do it~!
2011. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor valósítsd meg az álmaidat és sz*rd le mit mondanak neked. Számomra aki öngyilkos akar lenni az egy utolsó gyáva senki és megérdemli. Ne legyél te is ilyen.
2011. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi ha a suliban nem érzed magad jól, sokan vannak így, te is leírtad h vannak haverjaid, akkor foglalkozz velük a sulisokat meg hagyd... Nem kell egyből öngyilkosságra gondolni ez miatt, vannak akiknek sokkal nagyobb gondjuk van ettől, gondolj arra, szerintem nem kell messzire elmenni...

16F

2011. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra.......
2011. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

már csak fél év van a suliból!!

nekem rosszabb a helyzet...

2011. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ott b*sztad el h csak most kezdődnek a kínjaitok 1mással. Sulit se igazán válthatsz mert nem nézik jó helyen ott se ahonnan eljössz meg ahova mennél.


Állj ki a f*szodért ameik rádszáll kapd el úgy h elmenjen tőle a kedve. Mondok 1 példát elhívod magadhoz szépen megdolgozod a szobádban 1 vas csővel.


Nem kell elhagyni magad mert belefogsz roskadni és tényleg kicsinálod magad.

18/F

2011. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Te írtad: már csak fél év van hátra a suliból ezzel a társasággal.

Jön a félévi bizonyítvány, márc. 15, húsvéti szünet, anyák napja, és mindenki őrülten készül a vizsgákra.

Kisebb gondod is nagyobb lesz, mint az ilyen hülyegyerekek. Legyen nekik rossz napjuk év végén: tegyél meg mindent, hogy megvalósítsd az álmaidat!


Ha tudod, mikor lesz vége, könnyebb. Számold ki, hány nap van még hátra, vegyél egy centit, és hagyj meg belőle annyit, aztán naponta vághatod, mint régen a katonaságnál. :D

2011. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vok istenem nem tud magyarul.
2011. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz már fiú létedre..

Fél év semmi, nagyon hamar elrepül. Én 6 évig jártam olyan osztályba, ahol cikiztek, bántottak és nyilvánosan megaláztak, mégis túléltem. Azóta már az egyetemet is elvégeztem és megyek előre.

Menj be a suliba, üld végig az órákat, aztán otthon azt csinálsz amit akarsz. Gondolj arra, hogy nemsokára vége.

2011. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!