Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzitek azt az érzést, hogy a...

Érzitek azt az érzést, hogy a párotok (férjetek) nélkül egy percig se tovább?

Figyelt kérdés
Ma az egyik barátnőmmel erről beszélgettünk, hogy mennyire rossz lehet elveszíteni azt akit ennyire szeretünk. Az, hogy "nem lehet túlélni" biztos kamu, mert sokan túlélték már, de hogy nem leszel ugyanaz az ember mint voltál az biztos. Szóval magyarázhatnak nekem arról, hogy amikor elveszted egy rokonodat, barátodat stb. de amikor olyasvalakit veszítesz el, aki életed részévé vált, akivel átéltél egy csomó mindent, éveken keresztül ott volt neked, hogy lehet elviselni azt a hiányt...Ma ezen gondolkodtunk és arra jutottunk, hogy SEHOGY:(
2011. jan. 11. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, hogy halálról vagy szakításról beszélsz.

A szakítást biztos el tudnám viselni, bár nehezen, de arra gondolnék, hogy valami oka van annak, hogy így alakult, valami biztos nem működött, ha vége lett. A másik esetbe bele se merek gondolni, remélem, hogy majd 50-60 év múlva én megyek el először.

2011. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
igen... nélküle képtelen lennék élni... 26/nő
2011. jan. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani, hogy addig akarok élni, ameddig ő. Egy perccel sem tovább. Egyek vagyunk, úgyhogy azt érzem, én is belepusztulnék az elvesztésébe.
2011. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ismerem, de a párom nem érzi így. Úgyhogy azt hiszem, el fogom hagyni.
2011. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

nem a szakításról, nyilván a halálra gondoltam...

Persze nem mintha ezen filozofálgatnék...hogy vajon mikor...

Hanem, hogy bármikor szerintem a legfájóbb érzés lehet a világon...

2011. jan. 12. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!