Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzitek azt az érzést, hogy a...

Érzitek azt az érzést, hogy a párotok (férjetek) nélkül egy percig se tovább?

Figyelt kérdés
Ma az egyik barátnőmmel erről beszélgettünk, hogy mennyire rossz lehet elveszíteni azt akit ennyire szeretünk. Az, hogy "nem lehet túlélni" biztos kamu, mert sokan túlélték már, de hogy nem leszel ugyanaz az ember mint voltál az biztos. Szóval magyarázhatnak nekem arról, hogy amikor elveszted egy rokonodat, barátodat stb. de amikor olyasvalakit veszítesz el, aki életed részévé vált, akivel átéltél egy csomó mindent, éveken keresztül ott volt neked, hogy lehet elviselni azt a hiányt...Ma ezen gondolkodtunk és arra jutottunk, hogy SEHOGY:(
2011. jan. 11. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem.
2011. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én sem érzem...26L
2011. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet összehasonlítani,mint ahogy a szeretetet sem.Másképp szeretem a szüleimet,másképp a férjemet és másképp a barátaimat.Az elvesztésük,hiányuk is más.Nem több vagy kevesebb,csak más.

Vannak olyan emberek az életben,akiket,ha elveszítünk az örökre fájni fog.Túlélni lehet,de igazán lezárni nem.

2011. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz....én is ugyan ezen gondolkoztam pár napja és most röhögjenek ki hogy ennyire függök valakitől, de szó szerint belehalnék ha a párom nélkül kéne léteznem.

Nélküle fél ember lennék, és úgy nem lehetne tovább élni...egyszerűen elképzelhetetlen számomra hogy nélküle éljek.

És az aki azt mondja hogy ez hülyeség meg nevetséges, az nem volt még soha igazán szerelmes. Sőt, nem is igazán jó szó az hogy szerelmes, mert az amit én a vőlegényem iránt érzek az már jóval több egy egyszerű szerelemnél. Tisztelem, becsülöm, imádom, tiszta szívemből szeretem.

2011. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igen
2011. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Én pontosan így érzek. FÜGGÖK a páromtól, ha fél napig nem látom, már rosszul vagyok... és ő is így érez irántam. Sok mindent elvállaltam érte, ő is értem, és ha egyikünkkel történne bármi, a másik biztos hogy utána menne 20/L
2011. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Megértelek. Én is ezt érzem. Reméljük, hogy sosem kell megtapasztalni,milyen hogyha elveszítjük....
2011. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem két haláleset rázott meg, pedig egyikükkel se voltam baráti viszonyban:

22 éves voltam, amikor jött a hír, hogy egy csaj, aki gimiben felettem járt (haverok voltunk csak) autóbaleset utáni orvosi műhiba miatt meghalt. Egészséges, életvidám lány volt.


Gimnáziumi irodalomtanárom. Szerettem, mint tanárt, semmi több. Egy éve, rákban meghalt. Utólag tudtam meg, hogy már akkor küzdött a kórral, amikor minket tanított (több, mint tíz éve).

2011. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen, én érzem, mindig is éreztem. nem jó ennyire függeni valakitől, főleg, ha nem kölcsönös :((( de én nem akarnék tovább létezni a férjem nélkül:(((
2011. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A páromnak is mondtam ezt egyszer és ő is hasonlóan érez.

Én ezt nem is függésnek nevezem, hanem sosem senki iránt nem éreztem ezt. Biztos nem az a jó szó arra, hogy a rokonok családtagok, barátok nem fájnak annyira, az az igazság fájnak, csak MÁSKÉPP.

Ahogy az egyik válaszadó mondta valóban arról van szó, hogy már nem csak szerelmes vagyok, hanem egyszerűen csak vele tudom elképzelni az életemet. És ha választanom kell aközött, hogy sosem látom többet, vagy egyszerűen ne legyen, azt választanám, hogy inkább sose lássam többet, de tudjam hogy VAN ÉL LÉTEZIK valahol....

Nem tudom elképzelni, hogy egy reggel nélküle ébredjek fel, hogy már nem része a világomnak...úgy érzem örökre léteznie kell a világomban, nélküle nem megy...



Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 11. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!