Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Így nem tudok...

Mit csináljak? Így nem tudok tanulni!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, ebben az évben kerültem gimibe. Sok tanulnivalóm van. Külön szobám sajnos nincs, az íróasztalom anyumék szobájában van. Ha apum itthon van délután egyszerűen nem tudok tőle tanulni. Szotyizik, csörög az újsággal, röhög, elkezd nekem beszélni, járkál fel-le. Ha mondom neki hogy legyen csöndben mert így nem tudok tanulni vagy megsértődik, vagy kiül a konyhában és hangosan énekel, zenét hallgat.. nagyon zavaró :( Hiába beszélek neki. Sajnos csak teljes csöndben megy nekem a tanulás.. Mit tegyek szerintetek?
2011. jan. 11. 17:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

Mekibe megint hova küldenétek ott is csörögnek meg matatnak.


Belövöd a Tv-t azt tanulj.

2011. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Könyvtár a város másik felében van oda nem tudok menni.

Barátnő, nagyszülő kilőve mert .. áá mindegy de oda nem lehet.

Konyhában meg mindig járkál valaki..

Amúgy mamám szobájában alszok.

Eddig meg azért tudtam tanulni mert apum nem volt ilyen..

Nagyon köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 11. 17:45
 13/19 anonim ***** válasza:

hát figyelj, van aki koleszba a zsibajba tud tanulni

csak nem szabad hogy elterelje a figyelmedet

ne másra figyelj hanem a tanulnivalóra, ennyire egyszerű :/

2011. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Zenehallgatás fülhallgatóval - a zene monoton "zaj",én jól tudok vele tanulni. Csak ne magyar szövegű legyen.


Vagy füldugó (zajdugó) - patikában 100 Ft, semmi káros hatása nincs (orvostól megkérdeztem)

2011. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem szilikonos füldugóm van, kényelmesebb, mint a "habos" 3 pár kb egy ezres. élénkrózsaszín és jópofa. én az egyetemen tanulok ezzel, mert ott sincs csend még a könyvtárban sem. ajánlom neked is, támogatom az előző hozzászólót, aki ezt javasolta. apukád meg énekelhet, meg szotyizhat...:D nem fogod hallani a magánszámát...:P
2011. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogod magad, és átmész a város másik végébe. Nem kell minden ötletünkre a kifogást keresni. Aki tanulni akar, az tud is.
2011. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem kifogás de örülök ha iskolából hazaérek 2-3 körül..

Lehet a füldugó lesz :)

2011. jan. 11. 18:15
 18/19 anonim ***** válasza:
menj el otthonról
2011. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolában is maradhatnál egy-két órával tovább.
2011. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!