Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Így nem tudok...

Mit csináljak? Így nem tudok tanulni!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, ebben az évben kerültem gimibe. Sok tanulnivalóm van. Külön szobám sajnos nincs, az íróasztalom anyumék szobájában van. Ha apum itthon van délután egyszerűen nem tudok tőle tanulni. Szotyizik, csörög az újsággal, röhög, elkezd nekem beszélni, járkál fel-le. Ha mondom neki hogy legyen csöndben mert így nem tudok tanulni vagy megsértődik, vagy kiül a konyhában és hangosan énekel, zenét hallgat.. nagyon zavaró :( Hiába beszélek neki. Sajnos csak teljes csöndben megy nekem a tanulás.. Mit tegyek szerintetek?
2011. jan. 11. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan ne már, hogy ez kilencedik osztály második félévében jutott eszedbe! Eddig hogy tanultál?
2011. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az asztalod anyudék szobájában van, de hol az ágyad? Ott nem tudnál tanulni?


Esetleg apukád hadd zörögjön a szobában, te pedig a konyhába menj tanulni.


Ha minden kötél szakad, menj el a könyvtárba, vagy nagyszülőkhöz.

2011. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne otthon tanulj, hanem mondjuk könyvtárban, egy barátnődnél, mekiben stb.. Nekem ugyanez volt otthon, most már mindig könyvtárban tanulok (Kálvin téren, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár - nagyon szép, kulturált, kellemes környezet a tanuláshoz, és akár a könyveknek is hasznát veheted.. ;))

Neked azt hiszem még ingyenes is a beiratkozás, ha igen érdemes egy évre olvasó jegyet csináltatni. Vigyél magaddal lakcím kártyát és személyit.

Sok sikert!

2011. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ülj ki a konyhába :)


sajnos én is ilyen helyzetbe vagyok. :S

2011. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
én is tesómmal együtt voltam egy szobában mégis simán elvégeztem a gimit. ha tényleg annyira nem tudsz tanulni akkor menj minden délután könyvtárba.
2011. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
:S
2011. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobban járnál, ha a könyvtárba ülnél be tanulni. Ott még nagyobb, több segítség is akad, ha elakadsz a leckében.
2011. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ülj ki a konyhába,vagy menj könyvtárba,esetleg ha tudsz nagyszülőhöz...
2011. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Én koliban vagyok, sosincs csend, még silentium idején sem. Tanulóban/könyvtárban nem tudok tanulni, mert frusztrál a környezet, plusz én hangosan fel szoktam mondani a dolgokat. Az én megoldásom: füldugó :D kb 60ft egy pár a gyógyszertárban.
2011. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez még a jobbik eset, én nekem van külön szobám, mégis ide írogatok:)
2011. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!