Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy valaki a kutyája miatt ne menjen dolgozni?

Figyelt kérdés

A pasim nővére azért nem keres munkát, mert van egy kutyája és nem szeretné őt magára hagyni. Pestre kellene költöznie, panelba viszont nem akarja vinni a kutyát, mert szerinte kínszenvedés lenne neki.

Néha elvállal helyben egy-egy alkalmi munkát, de fix jövedelme nincs, így a szülei finanszíroznak neki mindent. Otthon amúgy sokat segít, elvégzi a háztartási munkákat.


Csak azért kérdezem, mert a párommal nem egyszer összevesztünk ezen, amikor szóbakerült. Szerinte ezzel nincs semmi gond. Én viszont (annak ellenére, hogy nagy állatbarát vagyok), túlzásnak tartom.


A testvére amúgy a húszas évei végén jár, van diplomája is.


2011. jan. 10. 15:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

De igen, sajnálattal közlöm hogy attól mert van egy kutyád 70%-os éés még foglalkozol is vele még nem leszel feltétlenül kutyás. Mert ha így lenne akkor az egész világ kutyás lenne és mindenkinek ez lenne a hobbija. Ugyanis kb az egész világnak van kutyája... Ez olyan mint hogy nem leszel attól informatikus, hogy van egy számítógéped. Vagy hogy nem leszel sportoltó csak mert néha sportolsz. A különbség a szenvedély, az hogy az egész életed erre áldozod halálosan komolyan. S nem értem hogy ez mit fáj neked. Miért ne lehetnék én valamiben több mint mások? Valamiben mindenki jobb mint mások... Neked valami kisebbségi érzésed lehet.

És még mindig: senkinek semmi köze hozzá hogy más hogy dolgozik vagy nem dolgozik.

2011. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Te egy gyökér vagy, kedves 67%-os!


Nem is én írtam azt, hogy kutyás vagyok, hanem az egyik hozzászóló. Ettől függetlenül egyetértek vele. Én igenis kutyás vagyok, mert nem annyiból áll nálam a kutyatartás (ahogy nagyon sok embernél), hogy adok neki napi egyszer kaját és kész. Sokat foglalkozom vele, tanítgatom őket, bent van a házban mindkét kutyám és naponta kétszer megyünk sétálni, pedig kiengedhetném a kertbe is.


Neked van kisebbségi komplexusod, de nem fogok ilyen fogyatékossal vitatkozni. Nagyon buta vagy.

2011. jan. 11. 16:34
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
70%-vagyok te nagyokos ismersz enegem? Nem.akkor meg mijogon döntöd el hogy mi alapján lezsek kutyás?Szabdidőmben állatmenhelyen önkénteskedek...Kóbor ebeket szedek össze.Gondozom őket,stb.A sajátjaimat is ellátom,viszem őket sétálni,versenyre,stb de emelett dolgozom is,mert nem kifogásnak hazsnálom a kutyázást...De én nem vagyok kutyás gratulálok,te biztos nagyobb kutyás vagy,birom mikor egyesek mindenbe belekötnek...
2011. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Emberek! Gondolkodjatok mar! Min vitaztok? Nem is ez volt a tema.
2011. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

ma 16:34


Te ki a franc vagy? Hozzád senki se szólt:) Nem neked lett írva, ülj vissza a helyedre, 1es.

2011. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ma 19:10 és te ki a franc vagy?Szóltam hozzád?Akkor meg,mit vered magad?Ettől nagyobbnak érzed magad?
2011. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!