Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit készíthetnék...

Szerintetek mit készíthetnék nekik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még odébb van, de ugye közeleg a továbbtanulás. Ahová szeretnék menni középsuliba, az tőlünk kb. 200 km-re van. Havonta 3szor fogok tudni hazajárni, és nem fogom látni az itteni barátaimat.

Az egyik haverom meg egyetemre megy, ami 200km-re van, tehát őt jó, ha egy évben egyszer fogom látni.


A kérdésem az lenne, hogy mit tudnák csinálni nekik, amire ha ránéznek én(és a barátságunk) jut eszükbe??

Az egyik bnőm(ebből a társaságból)mindenkinek csinál majd egy albumot, a közös képeinkkel. Tehát ez kilőve.


Valami ötlet?


Amúgy akiknek csinálni kellene:

két 18 éves fiú

egy 16 éves lány

egy 14 éves lány

és ugye mindenkinek ugyan azt (v legalább is hasonlót) szeretnék adni.


14/L


2011. jan. 9. 19:10
 1/8 A kérdező kommentje:
tudnék**
2011. jan. 9. 19:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Csináltass egy bögrét, amin a közös képetek van rajta, vagy egérpadot, vagy pólót.
2011. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

óó, ez nagyon jó, köszönöm. :))

de azért még várom a válaszokat!


Jaa, valamit kihagytam.

Van még egy nagyon jó barátnőm, ő nem ebből a csapatból. 16 éves. Neki mit csinálhatnék? mást kellene..


Valamint van egy fiú, akivel majdnem jártunk, de nem mertünk belevágni különböző okok miatt. De nagyon jóban vagyunk. Neki mit adhatnék? ő 16éves

2011. jan. 9. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
miért mész 300 kmre továbbtanulni?a közeletekben nincs középiskola?
2011. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

200. :)

de van, de ez egy ilyen AJTP-s suli.

És mielőtt jönne, nem nem vagyok hátrányos helyzetű, azért tudok ide bekerülni, mert faluba vagyok bejelentve, apukámhoz, mivel ő faluban lakik.

2011. jan. 9. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:

ja 200

de oda nem biztos hogy felvesznek vagy igen?

2011. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csinálj ilyen karkötőt!


[link]


Ilyet fiúkon is láttam már, szóval a srácnak is csinálhatsz nyugostan, nem lányos. Nem olyan nehéz csinálni, neten keress rá, hogy csomózott karkötő, és kihoz egy csomó oldalt, ahonnan meg tudod tanulni.

2011. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elég valószínű, jó az átlagom, felvételi tesztek jók szoktak lenni, és apa uncsitesója az igazgató
2011. jan. 9. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!