Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen apróságot készíthetnék...

Milyen apróságot készíthetnék nekik?

Figyelt kérdés
4 barátomat szeretném meglepni valami egészen apró ajándékkal karácsonyra. Új a társaság, ez az első karácsonyunk, olyat szeretnék, amitől nem éreznék magukat kellemetlenül akkor sem, ha ők nem készülnek semmivel. Szóval költségkímélő megoldásokat várok. :) Jó a kézügyességem, sok mindennel foglalkozom is, de a nagy ajándékgyártásban kifogytam az ötletekből.
2009. dec. 10. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van olyan képed amin a barátaitokkal együtt vagytok akkor én csinálnék egy képtartót, és beleraknám!Vagy ha több képetek is van, pl közös buli, vagy nyaralás akkor készíts egy néhány perces kisvideót belőle valami jó kis zenei aláfestéssel!
2009. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos egyikünk sem szeret fotózkodni, ennek ellenére azért vannak közös képek, de nem rajonganak a róluk készült képekért. Még gondoltam is, hogy beleírom, hogy közösfotós dolgokat ne ajánljatok. :)


De azért köszönöm szépen a válaszodat.

2009. dec. 10. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csinálhatsz nekik valamilyen sütit, én is azt fogok. Az még akkor is jó, ha te kapsz valakitől és nem számítasz rá, mert sütiből egyszerű jó sokat csinálni
2009. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!