Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élünk? Mi az élet célja?

Miért élünk? Mi az élet célja?

Figyelt kérdés

Mi értelme az életnek istenigazából?Hogy boldogok legyünk?Hogyan található meg a boldogság?Nekem még nem sikerült eddig:(

Nem féltek,hogy elpusztítjuk a Földünket,és csak akkor fog mindenki észbe kapni,amikor már késő lesz?


2011. jan. 9. 16:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16:20 -s inkább a könyvet olvassa el a film meg sem közelíti ezt a remek művet.
2011. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Azért élünk, hogy aztán meghaljunk.

Persze értelmet adhatsz az életednek, az csak rajtad múlik, hogy hogyan használod ki ezt az egy lehetőséget.

2011. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

hogy egy örök klasszikust idézzek :


"Jegyezd meg jól, de ne csüggedj soha,

Remény, csalódás, küzdelem, bukás,

Sírig tartó nagy versenyfutás.

Keresni mindig a jót, a szépet,

S meg nem találni, - ez az élet."

2011. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
én már tudom, hogy mit szeretnék csinálni a hátralevő életemben, hogy mi az az út amit be szeretnék járni. már csak egy útitárs hiányzik...
2011. jan. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2011. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Basszuuss! te ne törödj ilyesmikkel:) ne törödj azokkal akik rákba meghalnak vagy elüti az autó. Az a baaj, hogy ilyen hülyeségeken gondolkodsz:) Nem szabad. Te élsz, és vigyázol, hogy ne üssön el autó, és eléred az életed célját ügyesen, és boldog leszek, és ekkor rájössz, hogy van értelme az életnek:) HIGGY NEKEM. tapasztalat, én is nagyon utáltam az életet, és semmit sem értettem:) Ha akarsz, irj privátba:)
2011. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

boldog leszel*


szerintem akik ilyeneket kérdeznek, nagyon reményvesztettek, ami sz*r, pedig képesek lennének az álmaik megvalsitására, csak AKARNI kell, de még butusok s nem tudják, nagyon remélem, hogy észhez térnek:)

2011. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Te élsz, és vigyázol, hogy ne üssön el autó..."


B.szod, szerinted akit elütött az nem figyelt, vigyázott?

2011. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

előttem válaszoló.miről beszélsz?


most mi van? nem voltam még sose ilyennek szemtanúja, nem mindegy, én azt nem értem, miért töpreng valaki azon, hogy az életnek semmi értelme, ha valakit elüt egy autó.

2011. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!