Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élünk? Mi az élet célja?

Miért élünk? Mi az élet célja?

Figyelt kérdés

Mi értelme az életnek istenigazából?Hogy boldogok legyünk?Hogyan található meg a boldogság?Nekem még nem sikerült eddig:(

Nem féltek,hogy elpusztítjuk a Földünket,és csak akkor fog mindenki észbe kapni,amikor már késő lesz?


2011. jan. 9. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

mindennek oka van

mindenkinek küldetése van, ha elvégezted a tiedet akkor fogsz meghalni, ki ekkor, ki akkor

a boldogság megtalálása csakis rajtad múlik

vannak boldog szegények, de vannak kiknek mindenük megvan mégis boldogtalanok

a kérdésre a választ magadban fogod megtalálni

ebben más sajnos nem segíthet

20L

2011. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és mi a helyzet azokkal akiket elüt az autó,vagy rákosak és meghalnak?nekik mi a küldetésük?semmi?
2011. jan. 9. 16:13
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"mindenkinek küldetése van, ha elvégezted a tiedet akkor fogsz meghalni"

Azaz, ha nem végzem el, akkor örökké élek?? Ez tökjó! :)


Az életnek nincs értelme. Adhatsz értelmet a sajátodnak, de valójában csak annyi értelme van, hogy tovább add a génjeid.

2011. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítok, az sem az értelme, csak a célja.
2011. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágom a kérdés lényegét,de az én célom a következő: Egészségben felnevelni a gyerekeimet,jó anyagi körülmények között,szép helyre költözni,megörizni a fiatalságomat,külsőmet.
2011. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wZFnbf-GUe0

Nem tudom. Talán senki nem tudja... Próbáljuk kihasználni az időt, a lehetőséget. Úgy viselkedni, élni, hogy legyen, aki emlékezik ránk.

2011. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az életnek annyi értelme van, amennyit adsz neki. A válasz ennyi. Egyéb értelme nincsen. A Földet amúgy nem pusztítjuk el, maximum magunkat. A Föld nagyon jól meglesz nélkülünk.
2011. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem tudom
2011. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Galaxis Útikalauz Stopposoknak c. filmet (The Hitchhiker's Guide to Galaxy -- vagy valami ilyesmi) c. filmet, abból megtudod!

Üdv: 42

ja, és köszi a halakat!!!!!

2011. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"Csak a másokért élt élet érdemes arra,hogy leéljük..."
2011. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!