Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a szülőknek...

Mennyibe kerül a szülőknek egy szalagavató ma kb?

Figyelt kérdés
Mindennel együtt kb mennyit tegyünk félre a szalagavatóra, ha a gyerek táncol is? Másnak ez mennyibe került?
2011. jan. 9. 12:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon szomorúnak tartom, hogy egy középiskola elvégzése miatt ilyen költséges cirkuszba kényszerítenek sok kis pénzből gazdálkodó szülőt. Sajnos ezért a néhány órás rendezvényért sok szülőnek kell nehezen kigazdálkodni ezt a felesleges felhajtást, így pl. az igazán nem luxusnak számító évi 1-2hetes nyaralásáról is lemondani emiatt az eltúlzott marhaság miatt, mert "ez egyszer van csak az életben". Könyörgöm! Egyszer születünk, egyszer ballagunk az óvodából, az általánosból, középiskolából, egyetemről, egyszer halunk meg, mégsem feltétlen ekkora felhajtást keríteni ekörül. Röhejesnek és abszolút értelmetlennek tartom az egészet. Miért nem lehet ezt sokkal szolídabban megrendezni, úgy, hogy a kisebb pénzű családok gyerekei sem érezzék azt, hogy ők alulmaradnak, kirekesztve érezzék magukat?!
2011. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
100%
Én pontosan ezért nem vettem részt az enyémen ami idén volt.. Nem akartama szüleimet anyagi csődbe verni emiatt : D de túlélem :D
2011. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!