Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavató. Ezt illik? Nem...

Szalagavató. Ezt illik? Nem jön ki furcsán?

Figyelt kérdés

Ugye lesz szalagavató holnap, vidékről is jönnek fel rokonaim, pontosabban bátyám, és nagymamám. Eljönnek, megnéznek, ott beszélünk kicsit, de én már megyek is afterpartyra. Szegények miattam jönnek, és alig találkoznak velem. Anyáékkal vettünk kaszinótojásokat, sütiket, és üdítőket, szóval kisebb fajta "buli" is lesz itthon.

Mit kéne tennem? Ne menjek afterpartyra, vagy később menjek? Ha megyek mégis nem bunkóság?


2010. dec. 11. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:

A buliban a helyed.


32f

2010. dec. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet megcsinálni, hogy a szalagavató előtt lenne az evés, ivás, beszélgetés nálatok? De az is jó, ha kicsit később mész az afterpartyra, mert az igazán kár lenne kihagyni, viszont azt is jól látod, h a rokonaiddal is illene legalább egy kicsi időt töltened.

20/L

2010. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a kerongő meg az osztálytáncok után volt még ilyen családdal tácolós téma, anyu-apu-nagymama-mindenki megforgatott kétszer, fotózkodás aztán mentünk bulizni. Ez erről szól, ők látták a te szalagavatód, hogy szép ruhában táncoltál, műsoroztatok és ennyi. Ez alapvetően nektek szól, utána mindnekinek "kötelező" bulizni :)
2010. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát azért jó lenne otthonra benézni egy kicsit, aztán utána menj bulizni. De azért ez attól is függ, hogy a közlekedés mennyi időt venne igénybe, esetleg elvinne-e valaki autóval vagy ilyesmi, akkor sitty-sutty oda is érsz, akkor talán nem gond ez így.
2010. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj haza 1-2 órára, az afterparty úgyis csak később fog beindulni igazán. Elég, ha tiszteletedet teszed otthon, végül is téged ünnepelnek, és utána már ellesznek nélküled.. Te pedig nem maradsz le sok mindenről szerintem:)
2010. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, h vége volt a táncnak, utána még a 11.-esek előre készítettek mindhárom osztálynak vacsit az egyik teremben (3 osztályos évfolyam vagyunk), mi diákok a táncikálás, fényképezkedés után oda mentünk megkajálni, mindenki addig maradt, ameddig akart, ilyenkor a családtagok már hazamentek, mi innen mentünk tovább a bulira. De volt olyan is, aki nem maradt ezen a vacsin, hanem a családdal ment enni, de attól jött a bulira, mivel az csak este indul be igazán.:) Szerintem menj mindenképp a bulira is, ez úgy jó:)
2010. dec. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagymamám nem is jött végül, csak bátyám, ugye természetesen nálunk is volt ott lent a tánctéren rokonokkal tánc, fotózkodás, utána magától kérdezte meg bátyám, hogy akkor most mész bulizni ugye? Mondtam , hogy igen, aztán jó szórakozást és ennyi, szóvasl nem volt belőle probléma, ő is volt fiatalabb:)
2010. dec. 14. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!