Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a szülőknek...

Mennyibe kerül a szülőknek egy szalagavató ma kb?

Figyelt kérdés
Mindennel együtt kb mennyit tegyünk félre a szalagavatóra, ha a gyerek táncol is? Másnak ez mennyibe került?
2011. jan. 9. 12:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is most volt,150 eu-t kellett beadni. De aki nem maradt báli részre,annak 20eu.
2011. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Tinker Bell ***** válasza:
75%

Ja a keringőt tanító tanárt kihagytam, ő: 10.000.-


A fotóst is kifelejtettem: 10.000.-


Durva árakat írtok! Van néhány amit nem igazán tartok reálisnak, mint például a 2.000 forint/ db -os meghívókat! Ne mondjátok, hogy nem lehetett volna kihozni olcsóbban! Nekünk a meghívóink 100 forintba kerültek darabonként és nem voltak csoszkók! Szatén szalaggal voltak megkötve és márvány papírra voltak nyomtatva, csak éppen mi állítottuk össze, ez a nem mindegy!


De tényleg érdekes látni, hogy mekkora különbségek vannak!

2011. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk a terem miatt volt 1000 Ft/darab, de egyébként elég undorítóra sikerültek. Márványpapír oké, de a számtech. tanár nyomtatta, az egész maszatos volt, meg minden. Azt mondták, az a sablon, nem lehet rajta változtatni, a terem miatt...


Egyébként a Sportmax 2-ben volt, és 5 osztály+az estisek... És az iskolába járó összes diáknak meg kellett vennie egy darab jegyet, hogy "támogassa" a terembérlést. Voltak érdekes dolgok a szalagavatónk körül.

2011. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
13:37! 2 ezer forint volt ha elhiszed ha nem, nem a tesitermünkben volt hanem a nemzeti csarnokban aminek 1millió forint a bérlése!
2011. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Tinker Bell ***** válasza:
75%

14:03!


Nyugi van már! Elhiszem! Egy szóval sem mondtam az ellenkezőjét! Csak sokallom! Ne foglalkozz vele, hogy előtte írtam, hogy az összegek függnek attól is, hogy hol van az egész!!!!

2011. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kosztüm 20E

tánctanár 4E (aki keringőzött is, annak 5E)

Meghívó osztpénzből, ajándék szintén, fodrász volt kb 2000, sminket magamnak csináltam...A kaja meg a 11. évfolyam dolga.

2011. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi táncoltunk, de nem "puccos" tánc volt. A szalagért fizettünk fejenként 3000 Ft-ot, a helyet meg a suli foglalta, ebbe fejenkét 500 Ft volt a beugró.
2011. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem mázlim volt sok mindent az osztálypénzből hoztunk ki bár utolsó évben már havi 3 ezret fizettünk! Szóval a táncruha, a kaja, a fotós, a meghívó, és minden egyéb ebből ment szerintem simán 300 ezer Ft volt mert csak a kaja volt 120 a tánc ruha vagy 60 ezer és még nem is tudom a lényeg, h amit én a szalagavatómra költöttem az a kosztüm volt 18 ezer, de abból visszakaptam a suli alapítványtól tízet, mert a legjobb tanulók ezt megkapták + akik erre jogosultak voltak, de ha jól emlékszem csak 5-en kaptunk a 25-ből! Fodrász 5 ezer Ft! A bulira vettem magamnak nadrágot meg felsőt szintén 5 ezer Ft! Buli pénz 10 ezerbe fájt abból megmaradt 7 ezer! Nekem nem volt drága, mert mint írtam 4 évig ne a nagy semmiért adjunk már be minden hónapban 2 meg 3 ezer Ft-okat a közösbe ha nem ezért! és olcsóbban is kijöhettünk volna ha nem rendeljük a kaját, de a többiek nyafogtak mondván a kajához lévő dolgokat ki fizeti meg nekik szóval ebből nem lett semmi és talán az volt a legdrágább!
2011. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nem olcsó "mulatság", nekünk 3 lány van és egymás utáni években lesz a ballagásuk, azt gondolom akkor most 3 évig nem megyünk nyaralni sem. :(
2011. jan. 10. 13:00
 20/22 anonim ***** válasza:

Nézd, ez függ attól is, hogy mit fizették osztálypénzből, hol bérlitek a keringő ruhát, ha egységes kosztüm lesz, azt kivel varratjátok.

Spórolhattok pl. azon, ha egy garnitúra ékszert/hajcsatot vesztek, ha azonos a lábméretük, akkor cipőt a lábbelit se kell háromszor megvenni.


Ha pestiek vagytok, ajánlom, hogy keringőruhát jelemzkölcsönzőben nézzetek, mert sokkal olcsóbban jöttök ki (8000 Forintért már meseszép ruhát lehet bérelni!)

2011. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!