Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltad a boldogságot?

Megtaláltad a boldogságot?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor miben?
2011. jan. 9. 11:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen megtaláltam. Szerető férj,4 gyeremek,11 unoka. Összetartó család, barátok. Anyagi biztonság.Kellemes, szép otthon. 60 felé az egészségem is jó. 1 szeplő azért akad, a munkám nehéz. Hálás, elégedett vagyok.Igyekszem magamból a maximomot adni, sokat mosolygok, szeretem az embereket a világot.
2011. máj. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Mondhatni megtaláltam. Van egy párom akit nagyon szeretek és tudom, hogy neki is én vagyok a mindene. Járok egy egyetemre amit szeretek, szakmailag rendben van a dolog.

Remélem egyszer kialakul, hogy lesz egy-két-három gyerekünk, egy házunk és olyan munkánk amiért tanultunk.

2011. máj. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szakmailag úgy tűnik, igen (bár még tanulok, de elég sok mindent letettem az asztalra).


A magánéletemben nem találtam meg, lehet, nem is fogom, persze nem lehet tudni.



26/N

2011. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a végtelenségig jószívű páromban és gyermekemben.

Imádtam a munkám is, de a főnök a munkaszeretettett kiölte belőlem.

2011. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A magánéletemben boldog vagyok! Szerető férjem van, gyermekem van, lakásunk, autónk és nem hónapról hónapra élünk, szerencsére tudunk kicsit megtakarítani. Nem vagyunk gazdagok, inkább azt mondanám, középréteg, aki (még) bírja a kiadásokat, remélem így is marad!
2011. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Természetesen az egészség! Ezt lehagytam! Szerencsére egyelőre az is van a családban!
2011. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Semmilyen téren nem találtam meg, nincsenek céljaim, nem érdekel semmi, nincs ami igazán örömet okozna, csak tengődök a világban. :(
2011. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
utolsó te hány éves vagy?miért vagy ennyire elkeseredve?
2011. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sehol se találtam, nem vagyok különösebben sikeres/szerencsés, csak sodródok, különösebben rossz helyzetben se vagyok de nem tudom mit hoz a holnap.

26F

2011. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerelmi életemben tökéletes társra találtam, akivel le akarom élni az életem. Egészséges vagyok, és a családom sem betegeskedik. Viszont mondhatni "csórók" vagyunk. Egyik napról a másikra élünk. Nyaralásra nincs pénz. Jelenleg tanulok, hogy legyen majd egyszer! Szóval 2/3boldogság, 1/3boldogtalanság!

20/L

2011. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!