Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltad a boldogságot?

Megtaláltad a boldogságot?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor miben?
2011. jan. 9. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Van amiben igen, van, amiben nem. A kapcsolatomban igen, munkában, anyagiakban nem. De minden állandó változásban van, nem vagyok állandóan full boldog, vagy szomorú. Általában szeretek örülni az életnek, de néha vannak rossz időszakaim is.
2011. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még semmiben nem találtam meg...
2011. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én a munkámban találtam meg ( ami sokkal inkább életforma ) a boldogságot. Így nem is kell a magánéleti boldogság, mert nincs szükségem rá.
2011. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Megtaláltam.Szerető férjem van, csodálatos fiam, kertvárosi házunk, biztos jövedelmünk, járunk nyaralni, kell ennél több a boldogsághoz?
2011. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

15: 26 - os!


Neked nagyon nagy mákod van!


Nem mindenki ilyen szerencsés.

2011. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Lassan két éve, hogy megtaláltam a párom, most már a férjem, akivel nagyon boldog vagyok (na nem rózsaszín baba álom szerűen, de minden nap hálás vagyok, hogy van nekem és szeretem, ő is engem). Ha minden jól megy most nyáron le tudok diplomázni és akkor még boldogabb leszek :)
2011. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Megtaláltam, és el is veszítettem... Azóta csak a helyemet keresem a nagyvilágban, de nem találom... mert mellette van (lenne) a helyem... :(
2011. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
igen. férj, gyerek.
2011. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Magánéletben nem.És a jövőbeli kilátásaim se jobbak ezen a téren.De hát...a remény hal meg utoljára,azután meg a Csokonai:)


Munkáról,egzisztenciáról nem tudok nyilatkozni,jelenleg tanulok.Nagy terveim vannak a jövőre vonatkozólag.Saját vállalkozást,üzletet szeretnék üzemeltetni mert nem akarok egy nagymenő culágere lenni egész életemben.Ehhez hozzájön az is hogy én inkább a stratégiai gondolkodásban vagyok jó,nem pedig a "tedd ezt-tedd azt" aprólékos munkákban.Saját magam szeretek döntéseket hozni,nekem ne dirigáljon senki.


Amúgy a társadalommal és a rendszerrel sem vagyok kibékülve.Egy kalap sz.rnak tartom az egészet.Porig kellene rombolni és egy újat,jobbat felépíteni helyette.


21/F

2011. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az élet olyan, mint egy háromlábú szék:

Egyik lába a magánélet (házasság, szerelem, család, gyerekek, stb).

A másik az egészség.

A harmadik az anyagi része (munka, karrier, pénz, fizetés, stb.)


Olyan soha nem lesz, hogy valamelyik láb ne legyen rövidebb, ne billegjen a szék alattad...

2011. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!