Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan békítsünk ki egy apát...

Hogyan békítsünk ki egy apát és a lányát ha egyikük sem akar békülni?

Figyelt kérdés

a lány 21 az apa pedig 44 éves. az apa is megbántotta a lányát és a lány is az apját. Mivel lehetne kibékíteni őket... sajnos nem akarnak békülni mivel mind2 túl büszke...

előre is köszi a válaszokat


2009. jan. 29. 18:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

huh... hát először is köszi,hogy ilyen hamar és ilyen sokan válaszoltatok már a kérdésemre. na igen...azt elfelejtettem,hogy az is fontos ki a békítő. nos ez kissé bonyolult. én volnék a "mostoha lány"? azt hiszem.

a sztori az,hogy a szüleim elváltak és most anyum megismerkedett valakivel,aki szintén elvált. na ez az apuka lenne az akivel megismerkedett éééés végülis nem én hanem anyukám békítene. ő sem tudja hogyan és ezért kérdezte tőlem... én meg tőletek. én jóban vagyok apukámmal tehát nem tudom hogy lehetne. a lány is jól elvan anyukámmal tehát olyan nem lesz hogy "nem rád tartozik". abban egyet értek,hogy ez már nem most kezdődött. az az igazság,hogy a vita okát mi sem tudjuk. csak azt,hogy mind2 azt mondja hogy meg lett sértve...

bocsi a miniregényért ^^ az ediggi válaszokat köszönöm szépen :)

2009. jan. 30. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!